Stage Müzik (Kadıköy)

Başlatan Mehdi Cüneyt Askeroğlu, Nis 09, 2005, 22:50

cuneyt

Bas gitar,Amfi,Tel ve Aksesuar ihtiyaçlarınıı karşılayabileceğiniz bir mağaza;Sahibi Barış Koşbay'da (Arkadaşım olur) iyi bir bas gitarist ve iyi biri Basgitarist.com kullanıcısıdır.Referans olarak sitemizi göstermenizde faydalar vardır.Mağazada neler bulabilirsiniz.Cort,JD Brothers,Stagg,Warwick ve bezeri markalarda Bas gitarlar,Çeşitli markalarda kullanılmış ve Sıfır Amfi Ve diğer ekipmanlar,Ritter ve Stagg Gig bag ve Hardcase'ler,Teller,Akort Aletleri ve diğer tüm ihtiyaçlarınız.
Adres:Caferağa mah.Ömer sok.Kadiköy işmerkezi.(Kadiköy Büyük Postahane arkası)no:10-46/47 Kadiköy
Telefon:0216 3498602

dsyss

Bas gitarimi ve anfimi  Stage Müzik den aldim
bende tavsiye ederim

GeoXoeN

ben kesinlikle tavsiye etmiyorum "gerçektir" topicinde yazılanları okuyun.

onurz

ayrıca stage deki biri sorduumda siyah renkle reklamı yapılan ve de ceviz siyah olarak 2seçeneği olan cort c4 bassların sadece ceviz renginin üretildiini iddia etti... :twisted:

RastaN

Stage dürüst ve iyi niyetli bir iki müzik esnafından birisi hatta tek bile denilebilir. Kendileri de iyi birer müzisyendirler. Kaliteli olmasına karşın bir o kadar mütevazi insanlardır.

Heimdall

Stage iyidir Barış abide öyledir hele hele aynı pasajda whisky gibi bir yer varken Barış abiyide stage'ide öpüp başınıza koyun derim ben!Ayrıca Barış abi çok da iyi bir basscıdır ki banada baya bir yardımı dokunmuştur çok tavsiyede bulunmuştur ve hep iyi yönlendirmiştir!

Tyrant

barış abiye laf yok çok iyi insandır 3-4 ay kadar ders almıştım ona göre :D

x_factor1362

ben de oraya basımı götürmüştüm bi kaç kere hiç para almadan her türlü sorununu giderdiler gitarımın sol teli takarken köprüden gitmişti götürdüm deiştirmezler falan sanıodum ama bayaa sıcak davrandılar hele barış abi falan çok ii davrandı takma kafana olr bööle şeyler diip hatta beni teselli etmişti 2 sonra aynısını getirttiler bi kaç da aksesuar aldım bayaa ucuza vermişlerdi.şu aralar da bas gitar dersini bıraktım acaba barış abi ders  verio mu veriosa almalı mıyım acaba iyi midir? Dersleri nası işler?kaça verio dersleri bilenler yazsa güzel olr

adm

akustik gitarımı burdan aldım ve de çok memnunum.almaya gitmeden önce bi kaç kez barış beyle telefon görüşmesi yapmıştım zaten gidincede hemen tanıdı :D  gayet de sıcak kanlıydı vede çok ilgilendi. :D  tavsiye edilir :D

Nazgul

Kadıköye her gittiğimde vitrinine bakmadan geçemediğim müzik market. Yakın bir zamanda Dbz adlı müthiş elektro gitarları ülkemize getirmişlerdi,  şimdi de Spector markasını ülkemize getirmişler. En son uğradığımda daha da yeni markaları ülkemize getireceklerini söylediler. Hayırlı olmasını dilerim.

Geçen gün de yine oradan geçerken Spector basları vitrine koyarlarken gördüm. Her zaman gidip sorularımla onları bunaltsam dahi hep iyi niyetli olarak yaklaşmışlardı, sağolsunlar, yine o gün de girip bir hayırlı olsun demek istedim. Çok nazikçe teşekkür ettiler, tatil günü olması sebebiyle ortam biraz kalabalıktı ama hafta içi bir gün gelip basları denemem için davet etmeleri benim için çok mutluluk verici bir davranıştı. Kendilerine buradan bir kez daha teşekkür ediyor, hayırlı işler diliyorum... :D

PULSE82

bende stage müzikten bass amfisi aldım , satılan ürünler çok kaliteli ve çok sağlam.
Barış Koşbay da çok ilgili , çok bilgili birisi  :)
kesinlikle tavsiye ederim.