BasGitarist.com GenelYorumlarve Adminler Hakkındaki Görüşler

Başlatan , Oca 26, 2006, 06:49

thepunk

Merhaba ilk once boyle bir sitenin olması gercekten gurur verici bir bascı olarak.Ne yazıkki ülkemizde bu kadar iyi bi site bulamamıstım talkbass gibi yabancı sitelerden yararlanıyordum .Üstelik adminlerin tavırlarını gercekten sıcak buldum diger forum sitelerine göre bilgi verici aydınlatıcı.Örneğin Sertaç   ın amfi hakkında beni aydınlatması gibi Bence sitenin en büyük eksikligi üye sayısı azlıgı ve de tab eksikligi kitaplık bölümü de biraz yetersiz arkadaslara seslenilip bu paylasım programlarımdan edindikleri methodları yada cesitli kaynakları bizimle paylasmaları cok iyi olacaktır. 1000 uye var herkes bir sey paylassa 1000 kaynak demek.

sertac

Sevgili The Punk;

Öncelikle teşekkür ediyorum sana;Site olarak elimizden geldiğince tüm arkadaşlarımıza yarımcı olmaya çalışıyoruz.Üye sayısının az olmasının en önemli nedeni,senin de farkında olduğun üzere;sitemizin izole bir yapısı olması.Sitemiz diğer enstrumanlar ile de ilgili olsaydı üye sayımızın bunun 10 katı olacağı hiç süphesizdi.Ama olmaması benim kişisel tercihim  aslında,çünkü ne kadar fazla üye o kadar fazla karışıklık (halk dilinde bunun için söylenen bazı sözler var ama bunun bizim konumuzla alakası yok :)

Paylaşım konusuna gelince;bende tüm arkadaşalarımızdan katılım bekliyorum.Yalnız link vermek konusunda bile çok az gönüllü çıkıyor,bunu da belirtmek isterim.Bizim, site yönetimi olarak herkese açık olduğumuzu hatırlatıyorum.

Sevgiler..

sizofreni

kesinlikle katılıorum ben bu siteyi çok sevdm yaw herşey :lol:  gerektiği gibi bence... bas çalmamama rağmen bu site sayesinde çok şey öğrendim bu yönden burdan herkese teşekkür ediyim adminlerede bu siteye üye olan kişilerede..neyse  ( :D duygulandım ağlıyım gelcem)

Heimdall

Adminler hakkında pek birşey söyleyemem ama başka forumlarla çok yüzeysel olarak kıyaslanınca iyi gibi diyebilirim yine de daha burada yeni sayılırım ondan çok fazla yorum yapamıycam!
Site hakkında ise kısa bir yorum yapabilirm ama sanırım bu yeterli olacaktır lütfen bu siteyi bu şekilde muhafaza edin arkadaşlar uzun süreden beri var olan bir açlığımı giderdi umarım gelişerek ama değişmeyerek devam eder bu site böyle!

eXpert

Türkçe'nin korunmasında daha çok duyarlı olunabilmesi haricinde site yetkilileri hakkında sözüm yok :) Site de gayet iyi, paylaşımlar da gayet iyi.

Saygılar.

hakikat

Türkçenin korunmasıda bence birazda insanların vicdanına kalmış.Herkesin başına polis dikilemeyeceği gibi her üyenin başınada editör dikilemez zaten.

İnsanların diğer kültürlere bu kadar özenmesi yapay bir popüler kültürden kaynaklanıyor bence, düşünmeyi bilmemek ve özenmeyi benimsemek dayatılıyor.

[code:1:[img]Bir bahar akşamı rastladım size sevinçli bir telaş içindeydiniz derinden bakınca gözlerinize neden başınızı öne eğdiniz. [/code:1:[img]

eXpert

Alıntı YapTürkçenin korunmasıda bence birazda insanların vicdanına kalmış.Herkesin başına polis dikilemeyeceği gibi her üyenin başınada editör dikilemez zaten.
Herşey, herkesin vicdanına kalmamalı. Sonuçta burası herkese açık bir site... Her üyenin başına yönetici dikilmesi de gerekmiyor. Yöneticinin, gördüğü yerde gerekeni yapması yeterli ;)

hakikat

Alıntı YapYöneticinin, gördüğü yerde gerekeni yapması yeterli ;)

Evet ben biraz gaza geldim , kandilden dolayı galiba  :lol:

thesulac

sevgili yönetici arkadaşlarım.
forum içerisinde oldukça çok "ben yeni başladım yardım lütfen" başlığı bulunmaktadır ki bunalrdan biride bana aittir. ancak bu başlığı açmamın sebebi ötekileri görmemiş olmamdır. aynen diğer başlıklar gibi (elektirk bas, genel gibi) bir başlık ta bu konuya açılsa ve yeni başlayanlar direk oraya gidip diğer başlıklar rahatlasa bence daha iyi olacaktır. saygılarımla

Seviyoruz sizi yau  :P

sertac

Bizde sizi seviyoruz da bu avatarın nolcak sadekahve?? :D
Hadi onu forum kurallarına uygun bir hale (150 x 150 ) getir,seni daha cok sevelim :)