Orkut Atalay

Başlatan , Haz 02, 2010, 15:24

Ang

herkese selam, forumun kaybolan dataları arasında bende gitmişim gümbürtüye. tekrardan yazayım dedim.

1985 balıkesir doğumluyum. müziğe ilkokul 3. sınıftayken org çalarak başladım. müzik öğretmenimizden ders alarak 6-7 sene kadar org çaldım.şu an sahip olduğum nota bilgisinin büyük bölümünü org çaldığım yıllarda edindim. ortaokul yıllarında mecburi bir şekilde dayatılan blok flüt dışında ney üfledim. belli bir süre ney ile haşır neşir olduktan sonra bas gitar ile tanıştım. tüm paramı yatırıp kendime markası modeli belli olmayan çin malı bir bas gitar aldım (lise öğrencisi tüm parasını yatırsa bile anca noname bas alabiliyor tabi :) ). uzun bir süre bu bası kullandıktan sonra kendime yeni ekipmanlar aldım. mercan dede, pearl jam, daft punk, goran bregovic, nirvana, queens of the stoneage gibi gruplardan ve müzisyenlerden etkilendim.

ayriyetten hem balıkesirde hemde istanbulda ilkokuldan beri sıra arkadaşım olan mete ile çaldım, çalıyorum. En son 2005 yılında mete ve bir kaç eski arkadaş ile Frapan isminde bir grup kurduk ve halen de bu tayfa ile çalıyoruz. 2010 Mayıs ayında uzun süredir devam ettiğimiz albüm çalışmaları meyvesini verdi ve albümümüzü çıkarttık.

www.frapanonline.com
www.myspace.com/frapan

ekipmanım:
- Swing - Jazz Studio
- Swing - Tuneful
- Epiphone - EB3
- Yamaha Att Ltd II
-------------------------
- Fender - BXR60
- Sadowsky - Preamp-DI
- EHX - Bass micro synth
- EHX - Bass big Muff
- EHX - Big Muff Pi (russian)
- Boss - DD7
- Cry Baby - 105q
- Boss - GEB7

herkese sevgiler,
Orkut

burak530

Evet.Gerçekten severek dinlediğim bir grup ve gerçekten sevdiğim bir insan.Başarılarının devamını dilerim Orkut abi.

Ang

ekipmanlarımın bir bölümünü değiştirdim.

ekipmanım:
- Swing - Jazz Studio
- Rickenbacker - 4003
- Fender - BXR60
- Sadowsky - Preamp-DI
- EHX - Bass micro synth
- EHX - Bass big Muff
- EHX - Big Muff Pi (russian)
- Boss - DD7
- Cry Baby - 105q