Zonguldak'ta Müzik Market

Başlatan , Ağu 20, 2010, 16:33

BasistCan

Arkadaşlar Zonguldak'ta müzik market nerede var?

Nazgul

Ben 4 sene Zonguldak'ta okudum. Gerek merkezde gerekse en büyük ilçesi olan Kdz.Ereğli'de sağlıklı bir alışveriş yapabileceğin bir yere rastlamadım. Ufak tefek müzik marketler olsa bile senin internetten ucuza alabileceğin ürünleri üzerine fahiş fiyatlar koyarak sana satmaya çalışırlar. Belki benden daha iyi bileni vardır ama benim bildiğim kadarıyla alış veriş yapabileceğin bir yer yok.

BasistCan

Maalesef öyle.Ben de bas gitarımı Ankara'dan almaya karar verdim.

Nazgul

Forumda Olgaç var, Zonguldak'ta ikamet ediyor, ordan olduğunu biliyordum ama müzik dükkanı olup olmadığına dair bir fikrim yok, Burak arkadaşımızın söylediği gibi onunla irtibata geçebilirsin. Forumda yazılır çizilir her gün bir şeyler, bunların altında imzası olan forumun gediklileri var. Buradan bir çok kişi onlardan gitar almış, satmıştır. Güvenerek alış veriş yapabilirsin. Sıfır diye diretmene veyahut Ankara'ya gitmene gerek kalmayabilir. Bir diğer alternatif de gitar alacağın kişiyle satın alma konusunda bir endişen varsa güvenli ticaret imkanı sağlayan siteler üzerinden de alış veriş yapabilirsin. Yani seçenek çok, iyice bir düşün, güzelce bir gitar edin ve bolca keyif al :)