Trio Müzik Atölyesi/Kadıköy

Başlatan Tolga KAYA, Ksm 01, 2010, 02:16

Pakicik

Gecen gun kadikoye indigimde bas gitara baslamak icin modellere bakiyim dedim. Sanirim yaklasik 3 saatlik dolasmam boyunca bana karsi en durust en samimi bir sekilde Legacy (Alper) bilgi verdi. Gerek misafir perverlik gerekse bas gitara yeni basliyacak birisini diger dukkanlarda calisan arkadaslar gibi ne kandirmaya nede yanlis yonlendirmedigi icin bir kez daha burdan tesekkur etmek istedim. Hatta sagolsun ilk bas gitari secerken dikkat etmem gereken hususlar olsun ve bunun gibi bircok bilgiyi usenmeden ve ben sormadan anlatti _o_ Bu arada gerek bu site olsun gerekse diger forum sitelerinin tavsiye ettikleri hatta kesinlikle tek gectikleri mekanlara kiyasla klasiyla asiri bir fark yaratti benim gozumde.  Cok yakin bir arkadasimdan haber beklemesem, Istanbul'da hem gitarimi almak icin hemde gitari aldiktan 1 ay sonra egitim icin gitmeyi dusundugum ilk adrestir burasi(malum aylik gelir belli gitardan sonra bir sonra ki maasi beklemek gerekiyor :P ). Zaten ertesi gun ilk yaptigim is kartini ve brosurunu bizim sirkette arkadaslara dagitmak oldu :)
Umarim ki muzik akademisinde bu emeklerinin karsiligini alirlar.

legacy

Samimi düşünceleriniz için aslında teşekkürü ben borç biliyorum. Sanal ortamda rehber olabildiğim kadar gerçekte de olabildiysem ne mutlu bana.. Biz basçılar olarak 2005 yılından beri bu platform üzerindeyiz. Bir çok buluşma görüşme düzenledik dinledik, dinlettik, tartıştık konuştuk.. ve devam ediyoruz. Ben bunu şahıs olarak basçı dostlarımla kurduğumuz atölye altında sanal ortam dışında da sürdürmeye devam ediyorum ve ilerleyen günlerde toplu bir görüşme tanışma, performans günü düzenleyeceğiz.. Şimdiden haberini de vermiş oldum :) herkes davetlidir..