DR NEON Teli

Başlatan , Ksm 09, 2010, 19:23

Cem_Akhan

Merhaba arkadaşlar az önce just stringste gezinirken, DR ın ürettiği neon tellerini görüm ve ilgimi çekti. Ve kesinlikle bu tellerden sipariş edip denemeyi düşünüyorum :D

http://www.juststrings.com/drs-ngb-45.html

http://www.youtube.com/watch?v=CogtEXNULbQ

Cem_Akhan

Blues_Bass

sahnede dehset olur

Tutatsuta

Caponlar yapıyor abi.  :lol:

player

topluca sipariş falan mı versek,talkbass'da da yorumlar olumlu :D

Sancak

Hayır hayır hayır. Çok kötü! Rezlaet, vermeyelim sipariş mipariş. Tonu da kötüdür kesin bunun. Yok! Alınmaz bu. Paramıza yazık. Hayır. Yok sipariş.

InTeR_WeLeT

Hahahaha.... Serkan abicim nedir bu gerginlk:) Ben siparis olayina varim gencler...

marcus

Alntı yapılan: "InTeR_WeLeT"Hahahaha.... Serkan abicim nedir bu gerginlk:)

Önceki tel ve sticker siparişlerinin biberi biraz fazla kaçmıştır da ağzı yanmıştır belki... 8O

Cem_Akhan

Başkalarıyla beraber yapılan toplu sipariş işleri bana hep yaş gelmiştir. Genelde birileri vazgeçer, vazgeçenlerin yükü siparişi veren kişide kalır. Ayrıca kişiler şehir dışındaysa bankayla havaleleri kontrol edip gelen ortak telleri tek tek kargolamakta gayet zahmet verici ve zaman alıcı bir eylem. Yani kısacası astarı yüzünü geçebilecek bir olay.

En mantıklısı, kişisel olarak sevdiğimiz tel takımlarını (kargo parasıyla beraber burada ki tel fiyatlarından ucuza gelecek şekilde) bir kerede 3-4 tel takım sipariş vermek. Böylece buradaki fiyatlara göre hem daha ekonomik olmuş olur hemde Türkiyede bulunmayan telleride deneme imkanı sağlamış oluruz. Tek sorun bir kerede 3,4 tel takımı parası vermek biraz can sıkıcı olabilir. Ama aldıkdan sonra uzunca bir sürede tel masrafı olmaz.

Bende şu anda DR ın Black Beauties e kafayı takmış durumdayım. Malum bu telleri ülkemizde bulmak biraz zor. Bulunsa bile fiyatlar biraz can sıkıcı. Buna en güzel örnek Elixir dir sanırım. Türkiyede fiyatları o kadar astronomik ki, iki set elixir parasına başlangıç gitarı alabilirsiniz.

Sancak

Normalde El-ixir, Doktor ve Dadar Dayı aynı fiyat civarındalar. Bizde niyeyse El-ixir el-insaf.

Tutatsuta

Alntı yapılan: "Cem_Akhan"...

Bende şu anda DR ın Black Beauties e kafayı takmış durumdayım. Malum bu telleri ülkemizde bulmak biraz zor. Bulunsa bile fiyatlar biraz can sıkıcı. Buna en güzel örnek Elixir dir sanırım. Türkiyede fiyatları o kadar astronomik ki, iki set elixir parasına başlangıç gitarı alabilirsiniz.

:D

Hatta artan parayla o gitarı perdesiz yaptırır, perdesiz bası da öğrenirsin. :D

hoffer

bende  bu telleri merak ediyodum  67 tl  pahalı imiş biraz acaba parlaklıgının ömrü nedir ?

Bubinga

Bende bir takım turuncu bir takım yeşil var. Ama daha paketlerini bile açmadığımdan ton ve his açısından bir yorum yapamayacağım. Ucundan açıp baktım sadece, gayet tatlı gözüküyorlar :)

bkotga

Senkop getirtiyor galiba, yolda sanırım ki sitelerinde reklamını vermişler.

http://www.webmuzikmarket.com/index.php

ne kadar olur fiyat bilemiyorum. Sanırım modiye araba parçası olan neonlardan pahalıdır :)

InTeR_WeLeT

Akadaslar enstruman markette teller var... az once gordum... sanirim yarin sparis geciem :D

www.enstrumanmarket.com