İlker Göçmen

Başlatan ilker, Şub 17, 2006, 15:04

sheehan

Abilerin en yardımseveri... Umarım projeniz yolunda gider..
sevgiler

Gokmen

İlker gelemedim abi Shaft'taki tanıtım konserinize, çok geç haberim oldu, zaten işe gidiyordum o anda ayarlama şansım da olmadı.

Shaft'ın kapısının önünden o akşam geçen bir iki arkadaşım " uzun zamandır ilk kez adam gibi müzik geliyordu içerden, arkadaşın olduğunu bilseydik girer dinlerdik yahu" şeklinde tepki verdiler, " niye girmediniz ki" diye fırçayı da yediler benden.

Umarım gönlünüzce olur herşey.

marcus

Shaft konseri güzel geçti. Bursa'dan bir konser isteği var, pazartesi konuşulacak. Tiyosunu vereyim, netleştiği anda duyururum yine.

nevada

Adamın biri, bir parçada (heyecan pınarı) 5 dakika 40 saniye boyunca aynı kök partisyonunu, kişiyi sıkmadan ve heyecanla dinletebiliyorsa işte ona "bassçı" derim ben.

Bir de üzerine harika ton, yerinde ve hoplayan kalbi tavana zıplatıp orada bırakan tuşe ile yerinde ve "az slap :) " kullanırsa ona da "Marcus abi" diyoruz  :lol:

Bir de adam böyle bir parça yapmış ama space ine iki tane koymuş tuzağına düşmüyoruz. Cimriliğinden ötürü fazlaca kızıyoruz. :evil:

Yüreğine sağlık İlker abi.

marcus

Sen de sağol varol abi, utandırdın beni valla.

Bu arada gerçekten sadece iki parçam var o anlamda. Bir de chill-out birşeyler olacaktı ama onu yapalı çok oluyor, şu anki bilgilerimle miksini baştan yapmam lazım. Serbest zamanımın hepsini Zift parçaları aldığı için bu ara solo parça yapacak vakit bulamıyorum açıkçası...

nevada

Utandırırım tabi :) ben basgitariste üye olmasam ve şans eseri space'ine tıklayıp parçalarını dinlemesem hala, ahh jaco nun tuşeye bak ahh hamm ın partisyonlarına bak ahh bilmemnenin şeyine bak diyecez.
-
Bizim gibi gözü aç ve ufkunu genişletmek isteyen yeni yetmelerle yüz göz olursan olacağı bu :) Jaco veya Hamm ibneleri msnde engellemiş beni çünkü.
-
Madem başka parçan yok, sen ara sıra boş tele vur keydet koy buraya kapmak isteyen adam kapar bişeyler :)
-
Sağolasın.

marcus

Arkadaşlar Zift 16 Nisan Çarşamba gecesi tekrardan Shaft sahnesinde.

Program 21:30 da başlayacak. İlk yarı bestelerimiz, ikinci yarı unplugged cover...

Giriş ücretsiz...

Bekleriz :)

marcus

16 Nisan Shaft konserimizi Cadde.tv ekibi ziyaret etmişti. Aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

http://www.cadde.tv/PShaft.html

marcus

Zift kayıtlarını bitirince biraz vakit bulup yeni bi parça çiziktirdim. Myspace'den dinleyebilirsiniz: Visita Interiore (Türkçe meali: İçe Yolculuk)...

bassyks

Sıkılmadan dinledim gerçekten. Hem sade hem de estetik olmuş.

Ellerine sağlık... 8)

zombimurat

ne denir ki sana biladerim......:) usta.......

TheCrescent

Ben beğenmedim. Arada birilerinin çıkıntılık etmesi lazım, değil mi?  :)  :P

(Şaka şaka, Gerçekten güzel olmuş İlker Abi, ellerine sağlık ;) )

Sancak

Tam benim tarzım olmuş, az ve yavaş giden notalar, çok ve hızlı gelişen duygular. Dijital imzalı mp3ünü isterim ben bu çalışmanın. :)