DR lo-rider ve stok sorunu

Başlatan , Şub 25, 2011, 16:55

biosfer

Merhaba,bu tünel piyasasını hiç anlayamıyorum ve anlayamayacağım,ya bir tel takımını bulmak bu kadar zol olmamalı bu ülkede,nereye baksam yok,hele 5 telli kullanıyorsanız daha da zorlaşıyo işler,DR Lo-rider kullanıcısıyım,ama hiç bir dükkanda bulamıyorum,ne zaman gelir diyorum,belli olmaz cevabı alıyorum..yani bu bas ekipmanı bulmak kadar zor bişey yok bu piyasada..çok sinir oldum,gidip elixir'e para mı bayılmak zorundayım,hayır parayı versem bile o tonu mu duymak zorundayım illa...sonuç olarak lo-rider gören eden varsa bana haber verebilir mi?

zekimertt

Ben mydukkan'dan "stoklara girince haber ver" seçeneğini işaretleyerek almıştım. Pek memnun kalamadım, hatta takas bile düşünebilirim :D

http://www.basgitarist.com/modules.php?Forums&viewtopic&;[img]15938

biosfer

yani sıfır tel takımı olursa daha iyi olur :D

zekimertt

:D yok yannış anladın hocam (doğal olarak :))
topluca tel alalım mı gibi alternatif çözüm önerileri ürettiğimiz bi başlığa yönlendirmek istemiştim ben seni  :wink:
Takaslık tel başlığı değil yani :)

biosfer

heheh evet şimdi anladım :D eyv.

jakamo

senkop un web sitesinde var gözüküyor,
oradan sipariş vermeyi denedin mi?

biosfer

onlar stoklarını sitede güncellemiyorlar büyük ihtimalle,netekim dükkana devamlı uğruyorum,ellerinde yok

biosfer

bu arada şu neon tellere gözümü diktim :D naamussuz çok pahalı ama :x  :lol:

fa_anahtari

Lo-Rider tel setini mydukkan'dan sipariş vermiştim. Düzenli olarak takip ederseniz stoklara girdiği zaman ürünü yakalayabiliyorsunuz.

biosfer

evet ben de takip listeme koydum zaten,beklemekten başka yapacak bişey yok lakin hemen hiç bir yerde 5 telli takım yok

jakamo

selam,
senkop un web den sipariş aldığı bir başka sitesi daha var,
orada stokta görünen DR takım tel bugün elime ulaştı,
sen de bir kontrol et istersen,
stokta DR LH5-40 var gözüküyor.

fa_anahtari

Arkadaşlar my dükkanın stoklarında Lo-Rider vardır. Bilginize...

biosfer

evet baya bir stok yapmışlar,teşekkürler bilgilendirme için..