"Over the Clouds" Turkiye'de...

Başlatan Alper Yilmaz, Mar 10, 2011, 16:44

Alper_Yilmaz

Merhabalar,

2010'da ABD'de yayimlanan albumum "Over the Clouds" Turkiye'de Lin Records'dan cikiyor.  Dagitimci tarafindan cikis tarihi 11 Mart olarak belirlenen album, onumuzdeki haftadan itibaren magazalarda yer alir diye tahmin ediyorum.  

Muzisyenler:

Alper Yılmaz – elektrik bas, ses tasarımı, looplar
David Binney – alto saksafon
Nir Felder – gitar, efektler
Bodek Janke – davul, vurmalı çalgılar
Volkan Öktem – davul, vurmalı çalgılar
Aslıhan Demirtaş – ses
Tolga Tüzün – ses tasarımı

Albumun ucuncu parcasi "Misir with Grandma"yi asagidaki linkten indirip, dinleyebilirsiniz...

Sancak

Nihayet! Müjde için teşekkürler. Online olarak satış yapan yerlerde veya yaygın olan D&Rlarda filan bulunabilecek mi?

Alper_Yilmaz

D&R'larda bulunmasi beklenir, cunku dagitim firmasi Turkiye'nin buyuk firmalarindan biri diye biliyorum.  Turkiye'de online ise bulasmadik cunku dijital olarak ABD ve Avrupa'daki sayfalardan indirmek mumkun.

Sevgiler,

Alper

jakamo

hayırlı uğurlu olsun o halde :)

Alper_Yilmaz

Cok tesekkurler...  Az once Lin Records'in sahibi Ediz Hafizoglu'ndan (ayni zamanda Drum & Bass dergisinin ana editoru ve sahibi) aldigim bilgiye gore albumun yarin D&R'da olmasi bekleniyor.  Ayrica, asagidaki link'ten de ismarlanabilir.

http://www.hepsiburada.com/Liste/alper-yilmaz-over-the-clouds/ProductDetails.aspx?[img]music8698829810584&[img]10760

Sevgiler,

Alper

ozkansunar

ustam Hayirli olsun.. dinlemedim, amazon.de cd olarak varmis hemen alacagim... sevgiler...