Baslarımızın Fotoğrafları [YENİ!]

Başlatan , Mayıs 29, 2011, 00:20

Lareth

Eyvallah Orkut. Bir ara toplanıp Rick günü mü yapsak. :D

Ang

Alntı yapılan: "Lareth"Eyvallah Orkut. Bir ara toplanıp Rick günü mü yapsak. :D

biz dün akşam yaptık ya İlker abi ile. Hayal kahvesinde önce İlker abinin grubu Zift çıktı sonra benim grubum Frapan çıktı. hörül hörül bas tonlarıyla yıkadık ortamı. hele ki İlker abinin 4001v63'ün pena tonları içimi eritti vallahi. en kısa sürede görüşelim ya. :)

marcus

Valla nefis bir geceydi. Grupça soundlarımız da yakınmış. Nefis çalıyosunuz Orkut, arkadaşlara tebriklerimi iletir misin. Ben çıkarken daha çalıyordunuz, söyleyemedim.

Senin Fireglo'nun sahne ışığındaki görüntüsü de beni benden aldı. Bizim Rickenbacker antipatizanı davulcumuz bile bayıldı. "Hadi Rick çalıyorsun, bari bu renginden alsaydın. Çok yakışıklıymış bu" dedi :)

EHX POG da dikkatimden kaçmadı diil ;)

marcus

@Lareth, 4004 Cheyenne şahane. Sade güzellik, hastasıyız. Hoşgeldin aileye :)

PickPickPick

Ehh , bu yeni fotoğrafı... Webcam ile çektiklerim kesmedi beni :P

Ang

Alntı yapılan: "marcus"Valla nefis bir geceydi. Grupça soundlarımız da yakınmış. Nefis çalıyosunuz Orkut, arkadaşlara tebriklerimi iletir misin. Ben çıkarken daha çalıyordunuz, söyleyemedim.

Senin Fireglo'nun sahne ışığındaki görüntüsü de beni benden aldı. Bizim Rickenbacker antipatizanı davulcumuz bile bayıldı. "Hadi Rick çalıyorsun, bari bu renginden alsaydın. Çok yakışıklıymış bu" dedi :)

EHX POG da dikkatimden kaçmadı diil ;)

Abi gercekten cok keyifliydi. Cok tesekkur ederim, arkadaslarada iletirim. Sizin soundda cok saglamdi, zaten caliminiza diyecek soz yok.

Ben gitari ilk aldigimda boyle guzel gozukecegini dusunmemistim ama bu kirmizi teller ile beraber cok dehset bir goruntusu oldu. :) lakin hala deviltuxedo en karizmatik olani diye dusunuyorum.

Bu arada Ehx bass micro synth, POG cok guzel ama biraz pahali, hemde frekans uyumu hakkinda suphelerim var.

Lareth

Alntı yapılan: "marcus"@Lareth, 4004 Cheyenne şahane. Sade güzellik, hastasıyız. Hoşgeldin aileye :)

Teşekkür ederim İlker abi. Yıllar önce konuşmuştuk Rick olaylarını sonunda ben de dahil oldum. Çok farklı bir duyguymuş gerçekten. :D

Racsen

Alntı yapılan: "Lareth"Music Manler gitti, yerine Rickenbacker 4004cii geldi.
Süpermiş rengi :)

Hayırlısı olsun bence Rick tonu gitmiştir senin tarzına :)

Lareth

Alntı yapılan: "Racsen"
Alntı yapılan: "Lareth"Music Manler gitti, yerine Rickenbacker 4004cii geldi.
Süpermiş rengi :)

Hayırlısı olsun bence Rick tonu gitmiştir senin tarzına :)

Eyvallah Sercan, teşekkür ederim. :)

fenderen

Alntı yapılan: "Sancak"
Alntı yapılan: "fenderen"

Perdesiz nedir hocam? Bir de yukarıda asılı olan "şey" ne? :)

:) Hocam perdesiz el yapımı bi' alet. Üstte asılı olan zamazingo da oda lambası :)

biosfer

ya aşık oldum abile ablalar :D
yeni edindiğim steve harris signature p bass

Tutatsuta

Alntı yapılan: "biosfer"ya aşık oldum abile ablalar :D
yeni edindiğim steve harris signature p bass
Güzel bas. Hayırlısı olsun, ama şunu merak ediyorum: Başka renk seçeneği var mı? :)

biosfer

bırak başka renk seçeneğini hollanda dağıtıcısının stoklarında dahii yok şuan bu model ;) :P

yiito

Hayaline senin kadar hızlı ulaşanı görmedim abi daha. Bir haftada 2 bas gitar satıp istediğin gitarı aldın yani helal olsun :D Çok tatlı yaratıkmış, sesini duymak isteriz :D

biosfer

hehehe abi valla çok ani hızlı oldu herşey,bi baktım baslar havalarda uçuşuyo batan geminin malları gibi :D çok sağol bu arada