tünelde bas elektroniğinden anlayan usta

Başlatan , Tem 14, 2011, 21:17

AloneInTheDark

elektronik sorunları olan ve ne olduğunu anlayamadığım gitarımı gösterebileceğim, tamir için sıfır gitar parası istemeyecek bir usta arıyorum tünel civarında.
bir kez ağzım yandığından danışayım dedim herhangi birine götürmek istemiyorum. elektronik aksamla ilgili işi olmuş götürdüğünüz güvendiğiniz usta biliyorsanız ve yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Bottomdweller

Alntı yapılan: "AloneInTheDark"elektronik sorunları olan ve ne olduğunu anlayamadığım gitarımı gösterebileceğim, tamir için sıfır gitar parası istemeyecek bir usta arıyorum tünel civarında.
bir kez ağzım yandığından danışayım dedim herhangi birine götürmek istemiyorum. elektronik aksamla ilgili işi olmuş götürdüğünüz güvendiğiniz usta biliyorsanız ve yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Proses Lab, Cengiz Usta. Kendisi çok deneyimli bir enstrüman tamircisi ve mühendistir. Galip Dede Sokak'tan dümdüz aşağı inince yolun sağında küçük bir dükkan.

AloneInTheDark

not aldım teşekkür ederim

AloneInTheDark

cengiz usta izindeymiş ağustos başına kadar yokmuş sanırım. yüksel ustaya gösterdim preamp değişecek dedi. yeni preamp almalıymışız gitar aktifti. pasif takalım dedi aktifleri pahalıymış. 30lira istiyor pasif devre için ne etsem ne yapsam acaba?

zekimertt

Gitar ne markaydı? Merak ettim.

Aktif devreler fabrikadan sipariş edildiği için pek uygun fiyatlara gelmiyor diye biliyorum. Eğer ikinci el aktif devre düşünmüyorsan ve gitarın da devre almana değecek kalitede değilse pasif devam etmen mantıklı görünüyor.

Bilmiyorum "yan sanayi devre imalatı"nın piyasası var mıdır? :)

AloneInTheDark

Alntı yapılan: "zekimertt"Gitar ne markaydı? Merak ettim.

Aktif devreler fabrikadan sipariş edildiği için pek uygun fiyatlara gelmiyor diye biliyorum. Eğer ikinci el aktif devre düşünmüyorsan ve gitarın da devre almana değecek kalitede değilse pasif devam etmen mantıklı görünüyor.

Bilmiyorum "yan sanayi devre imalatı"nın piyasası var mıdır? :)

mantıklı gözüktü bana da öyle yapacağım sağol