Ece Dorsay

Başlatan , Haz 28, 2006, 13:28

mmfender

Ben 2002 yilinda Kum saati adli bir turkce rock albumu cikarmistim Universal'den.2003 yilinda 4 ay bas gitar egitimi aldim Londra G.I.T'de.
Victor Wooten hastasiyim. Ama Marcus Miller - Mark King - Les Claypool - Jaco Pastorius - Flea - James Jamerson- Charles Mingus gibi bircok tarzda calan adami severek dinlerim.
Alet edevat: Marcus Miller Fender Jaz Bass (Imzali seri - Japan - Naturel)
                  Cort GB-75 naturel 5 telli active/passive switch
                  Laney 165 Watt Bass Amplifier
                  EBS OCtaver EBS chorus EBS compressor
                  BOSS bass EQ BOSS bass overdrive BOss bass flanger
                  Boss tuner E-Harmonix Q TRON plus say say bitmez tabi
Tapping - slapping - arpeggios - mute teknikleri - rocco prestia tarzi funk calmaya calismak, hepsi buyuk keyif verir =)

Ece Dorsay

stormwinder

bi ara msnden konuşuyorduk bir yıl öncesine kadar falan.
nooldu album çalışması yokmu su sıralar?yada canlı performans falan?uygun olursa atlayıp gelmek isteriz hatta proje falan varsa çalışmak bile isteriz :)beatles cafe ye (gerci orada çalanlar hicte iyi seyler söylemez mekan hakkında. düşük para,ve saygısızlık vs) tekrar dönmen dilegiyle bizim de seni rahatlıkla  her çıktıgında dinleyebilmek dilegiyle şimdilik hoşçakal(beatles yada diger küçük mekanlarda yada bellimi olur daha büyük projelerde basımla eslik ederim valla benden söylemesi olaki kabul edersen :D )

tmy

mute teknikleri  şarkıya çok güsellik katıyor...video filan yok mu dinlemeyenler için ....

Goktug

Alntı yapılan: "tmy"mute teknikleri  şarkıya çok güsellik katıyor...video filan yok mu dinlemeyenler için ....

http://www.youtube.com/watch?v=AnzK8O_IvzI