izmirdeki muzik marketlerı

Başlatan , Tem 25, 2006, 18:42

crazyboy

izmirdekı fıyat ve kalıte bakımından en ii muzık marketı a)trıgon b)deta c)laylaylom d)senfonı e)bor  f)soprano

durithron

soprano kapanmadımı

littlebass

Senfoni kaliteli bi yer. Ama hiç biri iyi diye nitelendireceğim sınıfta değil malesef. Düşünceleri sadece para para para. Bu çok itici bir durum. İyi çalışmalar arkadaşlar...

saygin

bi de farfisfon vardı o da mı kapandı

The_BassissT

trigon şu anda berbat. semfoni çok kazık fiyatlı. bor da kesinlikle fiyat indirimi yok. ordaki kıvanç kardeş de biraz ukhala. laylaylom da adam vitrindeki warwick'in ne olduğunu bilmiyo. "o dabulu mu? o satılıh deil" diye cevap almış bi abim. en iyisi erçin abi diyorum başka kimse yok...

littlebass

Kıvanç bor a mı geçti? Laylaylom daydı. Adam hala metod yolluyacak. Ben ona cd yolladım ama o bana hala yollamadı metodları. Dostluğu gitar aldırtana kadar. O yüzden iyi bir eleman olamayacak hiçbir zaman bence.

İyi çalışmalar....

Racsen

Alntı yapılan: "littlebass"Kıvanç bor a mı geçti? Laylaylom daydı. Adam hala metod yolluyacak. Ben ona cd yolladım ama o bana hala yollamadı metodları. Dostluğu gitar aldırtana kadar. O yüzden iyi bir eleman olamayacak hiçbir zaman bence.

İyi çalışmalar....

Kıvanç iyi satıcıdır ;) İşinide iyi yapar yani dükkanım olsa direk işe alırdım cidden güzel satış yapıyor :)

littlebass

Abi sinirden kötü dedim zaten. Adam iyi çünkü banada gitar sattı  :oops: . Ama sözünde durmadı çok kırgınım ona. Ağır laf ettim adma bak ayıp oldu. Neyse bi ara gidip görmek lazım. Ne yapmış benim metodları bi söylesin bakalım Kıvanç bey  :evil: .

İyi çalışmalar...

arkadaşlar en son mesaj 2 sene önce yazılmış, ben soru sormak adına güncellemek istiyorum..

şuanda izmir'de bas gitar alınacak en iyi yada en iyiye yakın mekan'lar hangileri?

Lareth

Vallahi çalgıcı müzik dışında iyi bir yer yok.Trigon aşırı pahalı ve bazı salakça durumlarla karşılaşabiliyorsun.Mesela stingray deneyebilir miyim dediğimde alacak olanlar deneyebilirler demişti elemanın teki sonra birkaç dil döktüğümde deneyebildim.Gitarın fiyatı ise 2700 euro civarıydı baya pahalı yani...Senfoni müzikte ise ne çeşit bulabildim ne de gitardan anlayan görevli..En iyisi git çalgıcı müziğe istediğin gitarı da getirtebiliyorlar sanırım.Kazıklanmadan alabileceğin tek yer orasıdır.

Saygılar..

fa_anahtari

Nişanlıma yan flüt almak için izmir çankayadaki müzik marketlerin bir çoğunu gezdim, kimisi 100 Ytl fazla fiyat söyleyerek kazık atmaya kalktı, kimisi nikel flütü, gümüş ayarında diye satmaya kalktı.İzmir'deki ilk alışverişimdi ve güvenim ilk günden yerle bir oldu.Şuanda basgitar alacağım ve söylenene göre yolumuz çalgıcı müzik markete düşecek.Arkadaşlar ordada bir problem yaşamayız dimi ? Çünkü bas gitar siparişi veriyoruz, adam vitrininde aylarca beklettiği bas gitarı paketleyip gönderiyor.Sonra o gitar birçok problem yaşatıyor.

Lareth

İzmir'de kime sorsam Çalgıcı dediler.Daha alışveriş yapamadım çünkü her ay İstanbul'a geldiğim için ihtiyaçlarımı srv music ve tünelden karşıladım.Fakat araştırdım tüm müzik marketleri İzmir'deki...En normal fiyatlar ve görevliler Çalgıcı'daydı.Bir şey alanlar gayet memnun oradan.Bu arada İzmir'deki müzik marketler konusunda önyargında çok haklısın...

Tutatsuta

Valla sadece İzmirdekiler değil, Türkiyedeki müzik marketlerin %99'unun tek amacı daha fazla para kazanmak. Kimse kusuruma bakmasın ama bu böyle. Hem ellerinde adam gibi mal yok, hem de dandik dundik şeyleri aşırı fahiş fiyattan kakalamaya çalışıyorlar. Ben tel, pena, kitap vb. ihtiyaçlarımı hep mydukkandan karşılıyorum. Adamlar sorularınızı hiç alışveriş yapmayacak bile olsanız İNSAN GİBİ cevaplıyorlar.  :wink:

ben bas gitarımı karşıyakada "gitarcı"dan aldım gitarımı çokda memnunum,para para diye düşünceleri yok adamların bi kere.Ayrıca ordan ders alıcaksanız aldığınız gitarın parasını daha sonra ödeyebiliyorsunuz.Ben ibanez gsr-180 aldım haftaya derse gittiğimde parasını verdim,hatta ibanez askı almıştım,ödemeyi unutmuştum istanbula gittim geldim 3-4 hafta sonra verdim askı parasını.
Karşıyakada "Gitarcı"dan başka yer tanımam 8)

fa_anahtari

Arkadaşlar peki izmir'de senete taksit yapan herhangi bir müzik market varmı ? Çok alışveriş yapınca kartta limit kalmadıda  :lol: