İnternet siteleri

Başlatan Child_In_Time, Ara 05, 2006, 22:25

Child_In_Time

Türkiye'den sipariş alan yabancı siteleri bi de bu sitelerin artı ve eksilerini yazarsanız çok yardımcı olursunuz

f_clef

http://www.mydukkan.com/ dan alışveriş yaptım 1-2 kere...
gayet memnun kaldım..... gayet hızlılar ve mail yoluyla siparişin durumunu aşama aşama bildiriyorlar...

f_clef

o oooooo...
alkol bööle bişii işte...
"yabancı siteler" diomuş mesajda....
pardon
:)

basadam

Japonya'da İshibashi: www.ishibashi.co.jp
Dezavantajı: Siteyi deşifre etmek zor, e-mail ile ingilizce yazışmak lazım.
Avantajları: Uygun fiyat (Japon malı ürünler için), iyi hizmet.

Amerika Bass Central: www.basscentral.com
Avantajı: Bir kez bas aldım, stokları zengin, fiyatları iyi, pazarlığa geliyorlar.
Dezavantaj: Bilmiyorum.

Almanya www.thomann.de
Alışveriş yapmadım ama soruşturdum. Fiyatları Avrupa için gayet iyi, stokları zengin. Kredi kartı kabul etmiyorlar, parayı havale ile istiyorlar.

sitetrabass

türkiyede;

www.mydukkan.com

yurt dışında bir site yazıyorum fakat bu sitede hep solak gitarlar var.solak arkadaşlar için :P

www.southpawguitars.com

arz ederim...

ubbassist

www.musiciansfriend.com

alışveriş yapmadım.ama oldukça geniş bir ürün yelpazesi var.

murdog

dedikleriniz tamam da.istedik geliyor türkiyeye girişte sorun oluyor mu?o cazip fiyatların üstüne bişeyler biniyor mu?vergisidir cartıdır curtudur felan?

Ben de farklı bişiler yazmak isterim.

Özellikle pedal alacaksanız tercihiniz internet olmalı. Yurt dışı fiyatları çok daha ucuz olmakla beraber pedallar gümrüğe kolay kolay takılmıyor. Ayrıca bir çok market faturayı 100 euro nun altında gösterip gümrük sorununu tamamen ortadan kaldırıyor. Tek yapmanız gereken alışverişten önce marketle email yada telefon yoluyla irtibata geçmek.

dan bir takım siparişlerim oldu. sorunsuz gelirse aletler yorumlarımı yazarım.

gelen ürünün gümrük vergisinden muaf olması için gereken limit 150 (220$) euro'ya çıkarıldı. hepimize hayırlı olsun.

kaganus

Alntı yapılan: "jamiq"gelen ürünün gümrük vergisinden muaf olması için gereken limit 150 (220$) euro'ya çıkarıldı. hepimize hayırlı olsun.
bununla ilgili bir açıklama var mı herhangi bir yerde? riske atmayalım da kendimizi :)

1oktay

iki adres..birisi yurtdışından bile ilgiyle izlenen  izmir'de daha çok pedallarla faliyet gösteren bir site mutlaka araştırın derim...ikincisi  ise hemen hemen her konuda bilgi veren adresler  sayfası....

http://www.addpluspedals.com/addplus_home.html

http://www.die-linke-bass-saite.de/links.html#4

Sancak

150 avro işi cillop gibi olmuş. Bir de bazıları gümrük birliğini Tansu Çillerin sırıtarak attığı bir imzadan ibaret sanmasa da avrupadan gelen ürünlerden hiç gümrük alınmasa...

Bi dakka bi dakka içki limiti 5den 3 litreye mi indi!?!?!?! Yasada öyle deniyor? Yolcu beraberi limitin zaten 5 litre değildi ki uygulaması? 2 litreydi?? 3 tane 75lik ya da iki tane bir bir litreliğe izin veriliyordu. 5ten 3e yani iki litre azaltılması demek ne demek şimdi? :evil: