Poyraz Kılıç

Başlatan Poyraz Kılıç, Tem 21, 2005, 04:02

poyraz

Merhaba.84 doğumluyum.Kendimi bildim bileli müzikle beraberim.2000 yılından beri bas çalmayı öğreniyorum.2002 yılında Kasdav'da en iyi orkestra ve en iyi yorum 2.liği almıştık.2005 yılındada Marmara Ünv. Yetenek yarışması'nda 1.lik aldım.Birçok kayıtta bulundum.Camın iki tarafında olmaya uğraşıyorum.Özellikle Fusion ile ilgileniyorum.Müzik teknolojileri/ses mühendisliği okuyorum.Mustafa Dönmez ile çalışıyorum.Mart 2006'dan beri Hayko Cepkin ile beraber çalıyorum.

Poyraz

KorayE

Hoşgeldin :D

En yakın zamanda güzel bir amfin olması dileği ile :D  :D

ozguc

Poyraz kardeşim, sonunda msjını girmissin turkbas 'a. :)

Yüregindeki müzigi birgün herkesle paylasman dilegiyle..

poyraz

teşekkür ederim.umarım güzel bi amfi edinirim en yakın zamanda :)

thmusic

şimdi farkettim de biz senle galiba aynı sahneyi paylaştık yav,
sabancı üni. okul grupları konserinde galiba, biz entropy siz de flues dunuz galiba:)

poyraz

Evet paylaştık.Amerikan Fender Jazz Bass FMT gitarın vardı orda sanırım dikkatimi çekmedi değil :)

thmusic

evet meşhur "alkollü" olduğum gün o gündü hehe, kötü bi perfonmansta tanışmışız neyse sağlık olsun :)

TIFIL

vay hocam şu klipteki basçı sen miydin hayko cepkinle beraber :)  umarım bi vakit senin düzeyine ulaşırım

poyraz

estafurullah.
evet en son klipteki(fırtınam) benim.

ozguc

klip mlip hikaye abe gruuuvlarr şahhanee.. kreativiti,sensiviti,humaniti herşey var.. üretken müzisyen kişilik, cok sevdigim basör arkadaşlarımdandır kendisi.. selam ediyorm sevgilerimi yolluyorm burdan..

ozocino

slm poyraz, maltepe anadolu'dan ben, sen lise 3 iken ben hazırlıktım abi eheh:P ..gerek müzük odasında olsun, gerek ayı inimizde olsun(!) canlı performanslarını izleme fırsatı bulmuştum, bende kasdav hayaliyle bass işine girip(!) bi grup kurdumsa da sevgili müdürümüz bize gıcıklığına mı artık o sene ve her sene okulun girmesini iptal etmişti..kendine göre nedenleri vardı elbet ama bir hayal kırıklığı..neyse şikayet eder gibi oldu..belki anıların canlanmıştır:) seni daha iyi yerlerde görmek dileğiyle..ben 5 yıldır uğraşıyorum bas gitarla ama hobi olarak kalcak galiba, müendis olcaz ya.. :roll:

poyraz

Merhabalar. Öncelikle çok güzel bir tesadüf oldu benim için. Kasdav muhabbeti konusunda seni çok iyi anlıyorum gerçekten haksızlık yapmışlar. Sağolsunlar bizede sayısız engel çıkartmışlardı.. Şimdi olsa hiç takmazsın kafaya ama lise işte..  Yaşı itibariyle insan hayal kırıklığına uğruyor ister istemez. Tüm olumsuzlukları bir kenara itip bas gitara devam etmende çok güzel olmuş, eminimki ilerde o şanssız günlerin acısını çıkartacaksın. Hangi işi yaparsan yap kalbindeki müzik sevgisini kaybetme yeter. Görüşmek üzere..

anadoluss

Bende saygılarımı sunuyorum dostum İnşallah bize de nasip olur :)

poyraz

teşekkürler  :) umarım hepimizin hayalleri bir gün gerçekleşir.selamlar

poyraz senin kullandıgın gitarın (beyaz olan) modeli ne ?