Trigon Müzik (İzmir)

Başlatan Alp, Ekm 31, 2005, 21:27

lestat

Bu yazı yazım kurallarına uymadığı ve chat tarzında yazıldığı için silinmiştir.

Moderatör

lestat

Bu yazı yazım kurallarına uymadığı için silinmiştir.

Moderatör

The_BassissT

izmirde gitar trigonda denenir. nasıl adamlar orda iyi muamele yapmıyolarsa siz de yapmayın. ben trb denemeye gittim. adam takmış jackı kendi çalıyor. yarım saat çaldı. daha sonra istedim artık bası ben deneyebilirmiyim artık dedim. nihayet aldım. bi şey sorduğunda adamın yüzündeki ifade victor e de bası ben öğrettim der gibiydi. ama daha önce kızıl saçlı bi arkadaş vardı. sağolsun o çok yardımseverdi. gitar almasanız dahi size uzuun süre yardım ederdi, ve muhabbet ederdi. ben söylemeden aşağıda marcus var denemek istermisin dedi. almayacağımı bile bile. gitti getirdi taktı ayarladı. çal dedi. çok da mükemmel yardımcı oldu. sağolsun var olsun :) ama diğer eleman. şu anki ense saçları uzunca olan kısa boylu. trb deneyeceğim zaman aldı kendi deniyor. jack bozuk, temassızlık yapıyor, amfi bozuk diyo :) amfi üzerinde compress fazla açılmış, slaplerde sonradan getiriyor sesi. comp fazla açık ondan öyle diyorum, hayır amfi bozuk diyor. o adamın ordan gitmesi şart..!! trigonun herşeyi ticaret üzerine kurulu şu anda. kendisi söylüyor zaten çalışan. fiyat yüksek ama elbet biri gelecek bunu bu fiyata da olsa kazık yediğini de bilse, sırf burdan alışveriş yaptığı için alacak diyor :) Bence gitarı trigonda deneyin ama aynı gitarı mutlaka erçin abiden alın. Erçin abiye ben bu mağazdan şu fiyatı aldım derseniz, o size daha ucuza getirir eminim ve 1 yıl boyunca da sap entonans ayarını kendi yapıyor. ben gitarı trigonda denedim, erçin abiden aldım. ama 2. el trigonda beğenirseniz o zaman işiniz biraz kesat :) trigon şu anda gitar deneme mekanı. ama erçin abi size izmirdeki en iyi hizmeti verir ve en uygun fiyata. kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar. gerek erçin abi olsun, gerek de ordaki elemanları. özer'i şahsen çok severim. gayet yardımseverdir erçin abi kadar olmasa da ;) mutlaka erçin abiden alın gitarınızı ve kim ne alacaksa heryerde fiyatı sorun, erçin abiye gidip en ucuz burdan bu fiyatı aldım deyin. mutlaka size ondan daha ucuza yada o fiyata verir. ama daha da iyi bi ağarlamayla :)
özet: herkes erçin abiye... basçı gitarcı davulcu ayırd etmeden...

saygılarımla...
Burak Karadeniz

joesatriani_8

evet kesinlikle erçin i tek geçerim izmirde bassistin dediklerine katılıyorum

maxinebass

Bu yazı yazım kurallarına uymadığı ve chat tarzında yazıldığı için silinmiştir.

Moderatör

Guenhwyvar

Çankaya'da, 1. Onur Çarşısı üst katta, zaten üst kata çıkar çıkmaz Çalgıcı müzik marketi göreceksin, oranın sahibi oluyor kendisi.

meka

valla be pek kazıkyemedim tek yediğim kazık prosesörümü satmam oldu oda artık neye gidece belliydi ama herneyse ben ortlama 4 gitar aldım ordan bi sorun olduğunda  hiç itiraz etmeden ilgilendiler.ama alırken mutlaka bi pazarlık etmek lazım bazı ürünlein fiyatı diğer dukkana göre kabarık olabilir ama gene ii bi yer. Burak arkadaşımızın dediğine katılıyom trigonda dene çık diğer dükkanlarda sor bi fiyatını ona göre alınmalı :D

wooten

trigonda çalışan ve yukarda bahsi geçen 2 kişide benim arkadaşımdır (şuan çalışanda eskiside)

hayret ettim söylediklerinize :?

Elendar

Bende şöyle bir örnek vereyim BossGt8 KDV dahil fiyatlar: Trigon 650$, İstanbul:Ant Müzik 566$.

Hani tamam istanbul ile arada fark olurda 100$ da olmaz değil mi? Şimdi ben burdan internetten alma şansım varken, neden Trigon'dan alayım?

jaco__pastorius

adamların dini imanı para.sahibi murat çok tehlikeli dikkat edin herhangi birşey alırken  eline alır hesap makinesini tuşlarken türlü cambazlıklar düşünür nasıl bu adamı kazıklarım die.AMAN DİKKAT...

KorsanBazil

Bugün Trigon'dan bir Cort Action aldım. Almadan önce Çankaya ve çevresinde ne kadar yer varsa gezdim. En uygun fiyatı Trigon'da buldum. Misal, Deta'da çalışan arkadaş önce 380 dedi, sonra son 350'ye bıraktı. Tek renk siyahtı.
Trigon'da yukarı kata çıktığımda çeşitler karşısında açıkçası şaşırdım. Sadece Cort Action'dan dört ayrı renk vardı. Hem her türlü sorularıma yanıt verdiler, hem de deneme esnasında çok yardımcı oldular. Rengi çok hoşuma giden (ceviz saten) bir Cort Action'u da 320'ye aldım.
Ben yaptığım alışverişten memnun kaldım, herkese tavsiye ederim :)

amidamaru

Trigon elinde bulundurdugu cesit acisindan oldukca avantajlı!ancak sanmayın ki sadece ordan bulurum ben istedigim gitarı!!!gidin deneyin orda, begenin sonra paşalar gibi gidin 1. Onur çarşısına, cıkın birinci kata, girin çalgıcıya verin siparişinizi gitarınızın.hem gitarı getiriyorlar hem de emin olun daha uygun bi fiyat sunuyorlar!

Tutatsuta

Arkadaşlar bir konuda yardımınızı isteyeceğim. Ben de İzmirliyim ancak İzmirde yaşamıyorum. Ocak ayının sonunda İzmire geleceğim ve bas gitar almayı düşünüyorum. Seçimim büyük ihtimale Cort AB4 olacak. Bu gitarı sizce en iyi fiyatla hangi müzik markette bulurum? Bir de ben gitarı alacağım zaman aranızdan bir arkadaş benimle buluşup o dükkana gitmeyi ve yardımcı olmayı kabul eder mi?

(Yardımcı olmayı kabul edecek arkadaşlar varsa bana Özel ileti ile ulaşabilirler)

Tutatsuta

2 yıl kadar önce son mesajı ben yazmışım, başlığı yukarı ben taşıyayım.  :lol:  Bugün bir işim dolayısı ile Çankaya piyasasını gezme şansı buldum. Daha önce arkadaşların da belirttiği gibi en çok çeşit ve ayrıntı Trigon Müzikte mevcut. Fiyatlar şişirme evet, ama en çok çeşidi orada gördüm. Bir de ne hikmetse bütün Çankayada Fernandes baslar var. Almayanı dövecekler nerdeyse.  :lol:

Geçenlerde bende gittim trigon a çeşit filan çok ama bi güler yüz yok.Elemanın yüz ifadesi al dene şunu çek git senlemi uğraşcam gibi geldi bana rahatsız oldum.Ayrıca fiyatlarıda fena şişirmişler