Trigon Müzik (İzmir)

Başlatan Alp, Ekm 31, 2005, 21:27

Tutatsuta

Alntı yapılan: "Emin"Geçenlerde bende gittim trigon a çeşit filan çok ama bi güler yüz yok.Elemanın yüz ifadesi al dene şunu çek git senlemi uğraşcam gibi geldi bana rahatsız oldum.Ayrıca fiyatlarıda fena şişirmişler
Tamamen haklısınız. Hani derler ya "mahkeme duvarı gibi" , aynen öyle.  :lol:

Bugün bass gitar denemek için Trigona gittim.Ama korkarak gittim.Neden derseniz gerek bu sitedeki bazı arkadaşlar gerekse çevremdekiler bana Trigonda fiyatların pahalı olduğunu,elemanlarının güler yüzlü olmadığını söylediler.

Bakın ben kimseye yalancı falan demiyorum.Elbette kötü bir satış elamanına denk gelmiş olabilirsiniz.Ama orada gördüğüm güzel muamele benim bu mesajı yazmama neden oldu çünki Trigondan çok fazla şikayet var bende kendi gözümle gördüklerimi anlatayım dedim.

İçeri giripte gitar deneyeceğim diyenlere alacaksan dene diyenler olmuş, asla öyle bişey görmedim.

Gitarı denerken hadi artık yeter almayacaksan çık git der gibi davranışlar sergileniyormuş, bu gün orda bi 5 gitar falan denedik(345watt amfide:D ) toplamda 1 saate yakın sürdü.

Elemanları agresifmiş, bana yardımcı olan arkadaş son derece efendi idi.(tabi başka elemanları bilemem)Aradığımız gitarlar hazırda yokmuş okadar aradı, adeta dükkanı alt üst etti sonunda yeni gitarları açtı.

Fiyat konusunda bişey diyemeyeceğim niyetim kesin almak olmadığı için pazarlık yapmadım.Fakat şunu söyleyebilirim kendi internet sitesinde ki fiyattan 130 ytl daha düşük söyledi.(dolar kurundan kaynaklanıyo olabilir bilemem)

Sonuçta söylemek istediğim bana yardımcı olan arkadaş tüm tabuları yıktı  :D  Ama söylediğim gibi benim şansımda var mutlaka çok iyi birine denk geldim.Sadece Trigon değil Senfoniye de gittim orada da güzel muamele gördüm.İzmir açısından düşüneceksek bu Senfoni ve Trigon gibi ( daha ismini söylemediklerimde var tabiki) büyük müzik marketlerin bize katkıları büyük.Yargısız infaz yapmak doğru değil.Gidip şansımızı denemek lazım :)

sadowsky devre 250 dolar
sadowsky soapbar tipi 5 telli için manyetik 350 dolar  8O

Enteresan bir estantane...musicman almadan önce ciddi şekilde sadowsky almaya niyetlenmiştim...sonuçta Türkiyede pahalı olduğu için internetten alıcaktım ama genede bir bakıp deneyeyim dedim...Bir tane 4 Telli vardı...(Sadowsky olduğundan ciddi şekilde şüphe ettiğim bir aletti made in china) Gittim dedim sadowsky düşünüyorum hemen oooo gel gel yukarda var...tamam dedik çıktık yukarıya...aldım bağladım bir kere sadowsky tonlarıyla uzaktan yakından alakası olmayan bir aletti...Don lastiği çalmak daha büyük keyif verir...=)

En sonunda sordum dedim baba bunun modeli ne metro mu NY City mi diey aldığım cevap abi bu standart...=) üzerinede utanmadan 2400EURO fiyat koymuşlardı...=)

Alntı yapılan: "KuTaYJaSoN"Enteresan bir estantane...musicman almadan önce ciddi şekilde sadowsky almaya niyetlenmiştim...sonuçta Türkiyede pahalı olduğu için internetten alıcaktım ama genede bir bakıp deneyeyim dedim...Bir tane 4 Telli vardı...(Sadowsky olduğundan ciddi şekilde şüphe ettiğim bir aletti made in china) Gittim dedim sadowsky düşünüyorum hemen oooo gel gel yukarda var...tamam dedik çıktık yukarıya...aldım bağladım bir kere sadowsky tonlarıyla uzaktan yakından alakası olmayan bir aletti...Don lastiği çalmak daha büyük keyif verir...=)

En sonunda sordum dedim baba bunun modeli ne metro mu NY City mi diey aldığım cevap abi bu standart...=) üzerinede utanmadan 2400EURO fiyat koymuşlardı...=)

O bass gerçekten Sadowsky di bu arada metro serisi lacivert ti yanlış hatırlamıyorsam 4 telli

Basımı burdan almıştım hatta şu anki piyasa fiyatının baya altında aldım bi istisna oldu ama normalde cidden diğer yerlere göre baya tuzlu.
200 dediği pedalı senfoniden 150 ye almıştım en son.