Cem Tuncer

Başlatan adm, Ksm 25, 2005, 04:29

adm

:D

Tesekkur ederım destek olanlar senın gıbı arkadaslarım tekrar saol :)

Timecrash

selamlar....iyi bir basçı olduğunuz su götürmez bir gerçek :)
benim merak ettiğim bi kaç nokta var cevaplarsanız sevinirim.
1) bu kadar ekipmanı 5 sene içinde mi aldınız? finansman zor olmadı mı ? :)
2)5 sene içinde bu derece çalmayı neye borçlusunuz? gerçekten az bir süre çünkü...
teşekkürler şimdiden, başarılar....

adm

Alntı yapılan: "Timecrash"selamlar....iyi bir basçı olduğunuz su götürmez bir gerçek :)

Tesekkur ederim begenin icin...

Türkiye sartlarında yetisen ERDEM gibi birtakım gercekler var bunları goz erdı etmemek lazım :D

Alntı yapılan: "Timecrash"1) bu kadar ekipmanı 5 sene içinde mi aldınız? finansman zor olmadı mı ? :)

Evet bukadar ekipmanı 5 sene ıcınde aldım ve sosyal hayatım yok...
finansman konusuna gelınce gunduzlerı calısıyorum ve calıstıgım yer itibari ile bu urunleri bıraz daha ucuza alabılıyorum (muzık magzası).. ve gecelerı Turkce pop calıyorum yozlasmadan aldıgım tum parayı ekıpmana yatırıyorum yanı karı kız mevzularından bıraz uzak durup parayı daha ekonomık kullanabılıyorum :) kendıne anlayıslı ve sana destek olan bır sevgılı bulursan ne demek ıstedıgımı anlarsın nasıl para bırıktırıyorsun :)

Alntı yapılan: "Timecrash"2)5 sene içinde bu derece çalmayı neye borçlusunuz? gerçekten az bir süre çünkü...

aslında az bır sure degıl..
yeterınce uzun ıste burada a sosyal olma durumu devreye gırıyor :D

dinlemek ve calısmak ıcın vaktını gercek anlamda ayırmıs oluyorsun bass gıtarınla gecırdıgın zamanı tam anlamıyla degerlendırıp gecıstırmemıs oluyorsun ama calısıp sosyal olmak lazım insanlarla bırseyler paylasıp fıkır alısverısı yapmak gerekıyor bu cok onemlı ...

ıyı muzısyenlerle calısmak ınsanı daha cok gelıstırır fikir alısverısı yapıp bır takım onemlı noktaları kavramak gerekıyor bunun farkında olmak lazım bırde guzel muzık dınlemek cok onemlı ama herkezın guzel muzıgı aynı degıl :D

neyse cok konustum kusura bakma ben bunları yaptım ıste ama tavsıye gıbı yazmısım onun ıcınde ozur dılerım ..

Saygılarımla ,
Cem Tuncer

Timecrash

açıklamalar için çok teşekkür ederim...gerçekten parayı doğru kullanma konusunda çok haklısınız...allahtan o konuda anlayışlı bir hatun kişi de buldum   :roll:  fakat ekstra bir iş yapmadan malesef kendi birktirdiklerimle o derece bir yatırım yapamıyorum....bir ara ben de çalıştım part-time ama teknik üniv. okuyup çalışmak biraz kastı, doğruya doğru...bakalım üniversite bitince çalıştığım yerden kazandığımı müziğe yatırmaya çalışıcam askere gidene kadar...umarım istediklerimi gerçekleştirebilirim....

çok teşekkürler tekrardan, başarılar....

adm

ilgilendigin icin ben tesekkur ederim :)

wooten

bende erkan ustaya bir gitar yaptırcam fakat şuan çalışmadıım için zor durumdayım elimdeki aletleride satmak istemiorum naapçam bilmiom senin erkan usta yapımı olan gitarlar fodera tarzımı acaba?

adm

evet imperial modelinin uzerınde calıstık single cuteway ust boynuz sapla bırlesıyor B telındekı sustain i cok sevdım o yuzden onu tavsıye ederım..

istarsen bır ara erkan ustayla kanus sana belkı yardımcı olabılecek bır dıalog gecer aranızda ..:)

bassmancan

yaw arkadaşlar faanahtari olduğu gibi burada çok mutlu oldum yaw evimdeymişim gibi hoşgeldin cem, hoş geldin erdem, ve ismini sayamadığım basçı kardeşlerim, yaşasın basssss!!!! :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

eXpert

Cem Ağabey'in konusunu gördüğüm her yere bıkmadan ve usanmadan dalıyorum. :) "Bas gitarist" kelimesinin karşılığını uygulamalı olarak gösterebilen ender insanlardan birisi. Her konuda deneyimli ve deneyimini paylaşan, alçak gönüllü ve dürüst kelimeleri aklıma geliyor şimdilik kendisi için. :) "İnsanın paylaştıkça ölümsüz olduğu" düşüncesi üzerine değil, yaradılışında olduğu için paylaşan... Kendisi ile tanıştığım gün hala dün gibi ve hep öyle kalacak. ;)

Saygılar,
U.

ARES75

Cem zuhal müziğe gelmeye korkuyorum gene güzel bişey gösterirsin satınalırım diye :D Sevgiler kardeşim.

ubbassist

Cem Tuncer başta olmak üzere tüm arkadaşlara selamlarımı iletiyorum...Cem abiyle yaklasık 2 bucuk yıl once ilk aldıgım bas gitarımı görüp " çıkar bi bakayım " demesiyle tanıştık... soınrasında uzun bir süre biraraya gelmedik..çalış tekniği, kişiliği ve yardımseverliği gibi üstün unsurlar taşıyan bu abimize ömür boyu başarılar diliyorum...Şuanben de  2 bucuk yıla girdim ama şartlar çok zor , hele Türkiye'de...Ekipman yönünden bir çok ihtiyacımda yanımda olmasından mutluluk duydum.. daha çok erken ama umarım ben de bir gün böyle yerlere gelirim ...

Sevgilerimle
Mehmet Çoban

meka

pek takılmıyodum buraya ama Erdem abiyi görünce artık ikinci adresim oldu burası bi baktım çok sevdğim ve şarkılarına hayran olduğum Cem abide burdaymış çok sevindim :D
Cem abim hayat senin başarılarınla  dolsun
bide allahtan bi isteğimiz şöyle solo bi albüm gürol ağırbaş abimizin albümü gibi bi albüm. inşallah :D

bass1234

Slap videosunu izlediğimde gerçekten de çok beğenmiştim, eğer o performansı canlı izleme olanağım olsaydı, kendimi tutamayıp ayakta alkışlayabilirdim!

Ülkemiz sınırları dahilinde, dünya standartlarında basçıların yetiştiğini ya da varolduğunu görmek/bilmek beni gerçekten de mutlu ediyor.

Başarılarının devamını diliyorum... :arrow:

adm

Arkadaşlar cok teşekkür ederim .. :) :oops:

tmy

CEM TUNCER'youtube de bir çok videosunu izledim ve bir çoğunuda çıkarmakla meşgulum teknikleri VİCTOR WOOTEN'a çok benziyer süper bi basçı inşallah bizde öle oluruz...saygılar :wink: