Erkan Sızarlar (İzmir)

Başlatan serkan bigay, Ara 25, 2005, 15:28

süper bir alet daha manyetikler smith değil galiba değilmi bu gitarın?

Racsen

Alntı yapılan: "alper26"süper bir alet daha manyetikler smith değil galiba değilmi bu gitarın?

Mesajımda yazıyor manyetikleri. Nordstrand DC

o switchler ve kontrolleri de yazabilirmisiniz merak ettim çok

Racsen

Alntı yapılan: "Taha"o switchler ve kontrolleri de yazabilirmisiniz merak ettim çok

Potanslar > Piezo Volume- Bass- Mid- Treble- Balance- Volume

Switch ler > Mid Swicth - Köprü manyetiği SingleHumbuckerSingle(3 yollu) - Sap manyetiği SingleHumbuckerSingle(3 yollu)- Aktif/Pasif

Sancak

3 yolu switch alt single, humbucker, üst single şeklinde seçiyor değil mi Sercan? Baya varyasyon çıkyordur ortaya.

Racsen

Alntı yapılan: "Sancak"3 yolu switch alt single, humbucker, üst single şeklinde seçiyor değil mi Sercan? Baya varyasyon çıkyordur ortaya.

Aynen öle seçiyor. Evet baya bir kombinasyon oluyor. Manyetik yerine tam karar veremeyenler için ideal :)

Racsen

Atölyeden yeni çıkan bir bas...

- Maple -Bubinga 5 Parça Yekpare Sap
- Abanoz Tuşe
- Maple Gövde Kanatları ( Ceviz Ön ve Arka kapaklar)
- Ken Smith Elektronikler

Ken Smith tonu çıkıyor mu? Evet ayırt edemezsiniz :)

Sancak

İki Kıbrıslının ikişer etti ES ler, biz daha sıfırdayız. Cahit'inki ne durumda, çıkması yakındır onun da sanırım.

sahibine hayırlı uğurlu olsun fiyat nedir bu gitarın acaba

Racsen

Artık Erkan Sızarlar baslarında Delano elektronikler kullanılmaktadır. Bu haberi paylaşayım dedim sizlerle :)

http://www.delano.de/manufacturers.html

Racsen

Bu fotoğraflar idarelik oldu daha sonra güzellerini ekliyeceğim umarım ses kaydıylada çünkü ses inanılmaz :)

- Gövde: Orta Blok Flame Maple Kanatlar Kızıl ağaç (Semi Hollow) - Birdseye Maple Top Ağacı

- Sap: Dişbudak,Bubinga, Abanoz Tuşe

- Elektronikler : Delano Quad Coil - Delano Sonar 3MS

- Aksam : Hipshot Köprü - Gotoh Burgular

bass1234

F Bass stili gayet şık duruyor; bu aletten Caron miyavlaması geliyorsa okeydir?! :)

Tutatsuta

Alntı yapılan: "bass1234"F Bass stili gayet şık duruyor; bu aletten Caron miyavlaması geliyorsa okeydir?! :)
Of of of!!! Hem de ne miyavlama! Dün bu bası görme şansı buldum 10 numara bir bas gitar olmuş. Delano manyetik ve devre de süper!

Hayırlı uğurlu olsun Sercan'a. Umarım uzun yıllar bu bas gitardan ayrılmaz...

Sevgiler...

guild

sayfasından  aldığım maillere mesaj attım a<ma bi geri dönüş olmadı sanırım netten ilgilenenler kalmadı telefon açmak şart oldu

cevap gelmiştir teşekkürler erkan usta!!!

btb200

o headless gitara aşık oldum desem yeridir. ama aklıma takılan bir şey var o gitar nerden akortlanıyor :D