Zuhal Müzik - Taksim

Başlatan , Ara 06, 2009, 00:01

jakamo

Bugün bir bas kabini denemek için zuhal müziğin yolunu tuttum. (Ibanez Promethean 1x10'' - yorumlarımı amfiler bölümünde bulabilirsiniz)
Belki eski zamanlardan kalma bir alışkanlık olsa gerek tünele gidip herhangi bir enstrüman denemeyi oldum olası sevmemişimdir.

Neyse ki orada çok ilgili ve sabırlı çalışanlarla karşılaştım. Rahat bir ortamda (ayrı bir enstrüman deneme odası var) ve başımda kimse dikilmeden istediğim bir gitarla, uzunca bir süre kabini deneme fırsatım oldu. Hatta oradaki arkadasların kendi tavsiyesiyle başka kabinleri de denedim.(ki onları almayacağımı da çok net belirtmiştim)
Hatta yanımda hamile eşim de vardı ve onu rahat ettirebilmek için bile baya bir uğraştılar.
Sonuç olarak güzel, bol enstrüman çeşiti olan, sıcakkanlı ve bilgili çalışanlara sahip bir mekan diyebilirim.

Sancak

Anlattığın kadarı ile dükkanlarda görmek istediğimiz hareketler bunlar. Özellikle ayrı odaları olması her işletmeciye örnek olmalı bence.

Tutatsuta

Ben de bayramdan önceki hafta Racsen ile birlikte gitmiştim, Zuhal'in İzmir şubesine. Aynı İstanbuldaki gibi İzmir şubesi çalışanları da size elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorlar. Hatta Sercan'ın denemesi için koca kontrbası yerinden 5-6 dakikalık uğraş sonucunda çıkardılar.  :)

Diyeceğim o ki Zuhal Müzik'in çalışanları gayet başarılılar.

zuhal muzigi bende severim ki, cogunlukla tunelden bir sey almam gerekiyorsa zuhalden alirim. ama bu bahsedilen durum cumartesi gunleri pek gecerli olmuyor malesef. cumartesi gitiginizde bir suru insan bir seyler denemek istiyor ve bu kadar yogun olmasi sebebiyle denemeye gittigim DD-7 yi sadece 5 dakika deneyebilmistim. hos sonra kalkip diger zuhal e gittim orada denedim yarim saat kadar. :) calisanlar iyi niyetli ama cumartesileri cok yogun aklinizda bulunsun, bu na ragmen pazar da acik ve gayet tenha.

saygilar,
orkut