Sitemizde neler oldu?? (Sorunlar Vs.)

Başlatan Sertaç E., Şub 24, 2010, 23:42

sertac

Sevgili arkadaşlar;Öncelikle yaklaşık 2 aydır kapalı olan sitemizin,bu döneminde bize sürekli sitemiz hakkında bizi arayıp soran ve destek veren üyelerimize çok teşekkür ediyoruz.
Sizleri daha fazla bekletmemek adına,bir kaç eksik dışında sitemizi Beta Yayınına aldık,Şekil şemal ile ilgili olarak daha sonra ilgilenmeye karar verdik.
Sitemizdeki alt yapı konusunda hummalı çalışmalar veren Evdal Kurban'a ve Yeni Hosting Firmamız olan Ax Bilişim'den Ayhan Bey'e teşekkür ediyoruz.
Bu dönemde neler oldu?
Öncelikle bazı alt yapı sorunları yaşadığımız eski hosting servisimizden,Hosting ve domain ile ilgili bilgileri alabilmek için 1 ay geçti,Daha sonra back up'ları temizleyip,domain'in transfer içinde yaklaşık 10 gün geçti;Bütün bu durumlar olurken,elbette bizde sizler kadar özledik sitemizi..
Bazı üyelerimizin taşınma işlemi sürmektedir.O yuzdne kısa bir süre daha beta sürümün kusursuzlaşması açısından arada kesintiler olabilir.
Sitemizde gözünüze çarpan eksikleri bize bildirmeyi unutmayınız..
Şu anda Site Messenger'ı çalışmamaktadır.
Sevgiler..

Racsen

Hadi geçmiş olsun diyelim, özledik vallahi :)

jakamo

aynen,
hepimize geçmiş olsun.
Bir daha böyle uzun ayrılıklar olmaması dileğiyle :)

jee

LoRdtayyar

Forumun yokluğunu içten içe hissettim. :D Hepimize geçmiş olsun

mtnckr

Merhaba, forum üyesi bir arkadaşım siteye giriş yapamıyormuş. Sebebi ne olabilir? Kullanıcı adını ve şifresini  girdiğinde, "kullanıcı adı bulunamadı" gibi bir şey yazıyormuş. "kilink" kullanıcı ismi. İlgilenirseniz sevinirim.
Metin

sertac

Alntı yapılan: "mtnckr"Merhaba, forum üyesi bir arkadaşım siteye giriş yapamıyormuş. Sebebi ne olabilir? Kullanıcı adını ve şifresini  girdiğinde, "kullanıcı adı bulunamadı" gibi bir şey yazıyormuş. "kilink" kullanıcı ismi. İlgilenirseniz sevinirim.
Metin

Şimdi Metin;Bir süre önceki gibi üye datalarında bir sorun var ve önu çözmeye çalışıyoruz hali hazırda.Su anda tekrardan extra üye olmasının gereği yok,kısa bir süre sonra,Aktif üye listesini update edeceğiz.Eğer ki bu sorun çözülemeyecek gibi olursa,O zaman tekrar üyeliklerini açmak durumunda kalacaklar,Lakin mesajları silinmiş olacak tabi.

Sancak

Ben de yok canım forum açılmadı diyorum soranlara. :) Meğer açılmış ama çalışmıyormuş sadece. Ana sayfayı atlatıp sayfasına girince iş halloluyor. Hayırlı uğurlu olsun.

jee

Alntı yapılan: "Sancak"Ben de yok canım forum açılmadı diyorum soranlara. :) Meğer açılmış ama çalışmıyormuş sadece. Ana sayfayı atlatıp sayfasına girince iş halloluyor. Hayırlı uğurlu olsun.

Aynı durumu yaşadım ve hala yaşıyorum. Bilginize

bass

Ne ince ayarmış diyodum bende :) Hayırlı uğurlu olsun...

sertac

İndex.php'den açılıyor diye bir sey yok aslında,Biz özellikle kapalı tutuyoruz giriş sayfasını ki,Şu anda yaşanan sıkıntılar 500 kişinin hergün uğradığı bir platformda yaşanırsa bezdirici olur :)
Bilenler kullanacak bu şekli ile,Sorunsuz bir hale gelince de;Biz yeni şekil şemal ile,6.Yıla yakışır bir sekilde açacağız.Konu bu.

fa_anahtari

Bu site uzun süredir hastası olduğumuz bir mekan ve bu mekandan uzak kalmak kadarda kötü birşey yok.

enantyomer