elektro giter ve bas gitar yapımı . istanbul

Başlatan , Mayıs 17, 2010, 20:08

orkemay

arkadaşlar,
% 100 yerli (bakırköy) el yapımı bas ve elektro gitarlar yapıyorum. yeni bir türk markası oluşturdum. gitARTs.. piyasanın çok çok altında tanıtım amaçlı fiyatlarım var..teşekkür ederim... 05 39 848 55 32 begin_of_the_skype_highlighting              05 39 848 55 32      end_of_the_skype_highlighting www.gitarts.com

makuso

selamlar bir lakland joe osborn jazz bass kullanıcısı olarak,sizin yaptığınız basların ses,video,foto vs... kayıtlarını istiyorum,yada basları yaptıysanız gelip deneyebilirmiyiz

Blues_Bass

Tam adresinizi yazarsanız iyi olur. Gelecek arkadaşlar olabilir

avaitor

lakland joe osborn jazz bass kullanmıyorum ama bende isteyebilir miyim acaba (?!)

Blues_Bass

Alntı yapılan: "avaitor"lakland joe osborn jazz bass kullanmıyorum ama bende isteyebilir miyim acaba (?!)

:)

orkemay

selam arkadaşlar, sitede  kullanıcı olarak acemiyim ve cevapları kontrol etmedimhiç... bundan sonra sürekli olarak kontrol edeceğim... Aklınızdaki hertürlü gitarı yapabilirim... lütfen iletişim kurunuz ve yeni sitemi inceleyiniz... Artist 03  bir 5 telli Bas gitardır. yakında yeni gitarlarım da sitede yayınlanacaktır..sitedeki gitarlarımı işçilik ve yapılabileceklere örnek olarak inceleyebilirsiniz. teşekkür ederim.

orkemay

tekrar selam... lakland bass için yazan arkadaşlara cevabım şudur:  Lakland veya başka bir gitar farketmez yapabiliriz..Dünyada sadece size özel bir bas gitar yaptırmayı düşünmeniz daha iyi olmaz mı :)

Sancak

Sanırım bir yanlış anlaşılma var. Arkadaş sahip olduğu bası yazmış, yapılmasını istememiş. Gelip görmek istiyorum yaptığınız basları diyor nereye gelsin diye soruyor.

orkemay

yanlış anlamamdan dolayı özür dilerim.. atölyem bakırköyde...siteden ulaşabilirsiniz...cep numaram.. 0 539+ 848 55 32   www.gitarts.com