Hayko Cepkin-Yol Gözümü Dağlıyor,Açtırdınız kutuyu

Başlatan , Tem 12, 2010, 23:20

CowboyFromHell

ben dinledimde pek çıkartamadım yardım edebilecek olan var mı ? :cry:

MurderKing

nedense 10 tab isteği olan konu açılmışsa ortalama 2 tanesinde tab verilmiş :D

Sancak

Sebebi şudur, çalabilenler zaten taba ihtiyaç duymuyor. Yani ellerinde tab yok. Çalamayanlar zaten çalamıyor. Çalabilenler de oturup tab yazmakla vakit kaybetmiyor haliyle. Birileri vakit ve emek harcayıp tabını yazmışsa zaten google da aratınca hemen buluyorsunuz. Google da yoksa, o parçayı bilip taba dökmekle uğraşacak biri olmadığındandır. Yani biri sorunca olacak bir şey değil, zaten olacağı varsa olmuş bir şeyden bahsediyoruz burada.

MurderKing

bende tab verilmesine karşıyım zor durumda kalınmadıkça çalmayı bilmiosa o kişi öğrensin gerçekten lazımsa o şekilde üstadlardan tab istemeli bence

Sancak

Ben de onu diyorum hiçbir üstadın elinde tab yok!! Kullanmıyor ki olsun. Tabi nerden bulacak size? Oturup yazsın diyorsanız da oturup onları taba dökmek belki de saatlerini alacak, gerekli programı bulacak indirecek yüükleyecek ya da word de yazacak, format tutmayacak vs vs... Ee birileri tembel diye neden uğraşsın adam?! ;) Elinde olan olsa zaten yollar, yollamadığında göre kimse, kimse de yok. Peki kime benim yapmam gerekeni ben yapmıyorum, otur benim için sen yap diyebiliriz? Ben kimseye diyemem.

Ki zaten Haykonun basçısı da sürekli formumuza mesaj yollayan arkadaşlarımızdan biri. Eminim onun elinde bile kendi çaldığının tabı yoktur.

Tab istemek biraz hazır ödev cevabı istemek gibi. Elimizde o tab yoksa oturup ödevi sizin yerinize yapmamız lazım.

MurderKing

Alntı yapılan: "Sancak"Ben de onu diyorum hiçbir üstadın elinde tab yok!! Kullanmıyor ki olsun. Tabi nerden bulacak size? Oturup yazsın diyorsanız da oturup onları taba dökmek belki de saatlerini alacak, gerekli programı bulacak indirecek yüükleyecek ya da word de yazacak, format tutmayacak vs vs... Ee birileri tembel diye neden uğraşsın adam?! ;) Elinde olan olsa zaten yollar, yollamadığında göre kimse, kimse de yok. Peki kime benim yapmam gerekeni ben yapmıyorum, otur benim için sen yap diyebiliriz? Ben kimseye diyemem.

Ki zaten Haykonun basçısı da sürekli formumuza mesaj yollayan arkadaşlarımızdan biri. Eminim onun elinde bile kendi çaldığının tabı yoktur.

Tab istemek biraz hazır ödev cevabı istemek gibi. Elimizde o tam yoksa oturup ödevi sizin yerinize yapmamız lazım.
:idea:  :idea:  :idea: