Kai Eckhardt

Başlatan Doğa Mehmet Soyer, Şub 11, 2006, 14:41

whitehawk

Merhaba arkadaşlar...

sertac

Çok başarılı bir müzisyen;solo çalışmalarının dışındaki eşlikleri de göz alıcı gercekten;Özellikle;John Mc Laughin ile konserdeki performansı tam alkışlık..Halen dinlemeyenler varsa;mutlaka edinmelerini tavsiye ediyorum.

KorayE

Kai Eckhardt başlığını görmek beni gerçekten çok sevindirdi; tonu, felsefesi, nota seçimleri, farklı slap yaklaşımları ile çok özel bir basçıdır gerçekten... McLaughlin ile "Live at the Royal Festival Hall" sanırım en kolay bulunacak albümü... yukarıda adı geçen albüm ise "Honor Simplicity, Respect the Flow" yanılmıyorsam...

ARES75

Allahım ne güzel bu sitede kai eckhart'dan falan söz edilmesini duymak:)Cort yorumu ve Jason Newsted,fieldy yorumu okumaktan daraldık burda.

cuneyt

Bu arada röportaj linkinide ekliyim ana sayfaya baktıgımda ikinci sayfada kalmış altlara gitmiş bu vesileyle bu başlıgın altındada link i dursa iyi olur..

http://www.basgitarist.com/modules.php?News&;

KorayE

Çok güzel, akıcı, farklı bir slap yaklaşımı vardır Eckhardt'ın...
Standart kalıplardan sıkılanlara iyi gelecektir...

valensole

Kai'nin sitesindeki videoları herkesin izlemesinde yarar var. orda mclaughlin konserindeki slap solosu gerçekten çok farklı gelmişti bana. standart, sıkıcı sololardan çok farklı. çok özgün bi basçı :wink: