Sansürlü kelimeür (+18) :D

Başlatan , Oca 04, 2011, 10:15

zekimertt

Acaba şu hatayı yalnızca ben mi görüyorum, yoksa herkes görüyor da bir şey demiyor mu?

Alıntı Yapİzmire geldiğimde mutlaka sansürlü kelimeür beni abi bir elini öpeyim yüz süreyim.

Hayır denemek amacıyla kelimenin kendisini yazıcam bi kaç kez üstüste ama şutlanırım diye korkuyorum :D

Tutatsuta

Sanırım "g ö t ü r" sözcüğünün başındaki "g ö t" kökünden dolayı o çıkıyor abi.

Misal:

Alntı yapılan: "Tutatsuta"...

Fakat çıkan ses baya berrak, bu su sansürlü kelimeürmeyen bir konu.

...

2+1 Ses Sistemi başlığında yazdığım bir mesajda "su g ö t ü r m e y e n" yazdığımda da aynı zımbırtı çıkmış.

zekimertt

Alntı yapılan: "Tutatsuta"Sanırım "g ö t ü r" sözcüğünün başındaki "g ö t" kökünden dolayı o çıkıyor abi.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Okurken sandalyeden düştüm resmen "sansürlü kelime" şuku :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Benim yazamadığımı yazarak hislerime tercüman olduğun için ayrıca teşekkür ediyorum :)

Gözyaşlarımı silerek konuya dönecek olursak,
Bence bu filtreyi kaldıralım da böyle komiklikler yaşanmasın forumumuzda.

Tutatsuta

cCc Salih Reyiz cCc  8)

Sancak

Daha önce g ö t de böyle bir sorun yaşamıyorduk. Yeni olmaya başladı. Dikkatimi çeken başka sansürlenecek kelime de olmadı benim. Rastlayan var mı bunun dışında?

bassyks

Kelimeyi sadece kullanılabileceği hallerle sınırlı olarak engellemenin bir yolu olmalı.

Google arama motorunda arama yaparken, kelimeyi tırnak (") işaretleri arasına alınca, herhangi bir ek olmadan arama yapar. Mutlaka forumun yazılımında da bu şekilde bir sınırlama vardır diye düşünüyorum.

Bunun yöntemi bulunursa sadece belli şekilleri ile sınırladığımız zaman ğötürmek-~ ([img]9:[img]yumuşak g olan ğ'nin şapkasını çıkarmartma eylemi[/size:[img]) kelimesi düzgün gözükebilir.

Tutatsuta

Çeşitli küfür aracı sözcükleri yazınca ****** şeklinde çıkarıyor forum yazılımı. İsteyen mesaj atmadan Preview butonuna basarak deyenebilir.

zekimertt

valla hocam ben incinin  muhteşem üçlemesini yazdım da, yalnızca üçlünün ortasındaki bu yukarda bahsettiğimiz kelimeyi sansürledi :)

Tutatsuta

Artık bu iş gerçekten bir saçmalık halini almaya başladı abi ya :!:  Hayır nedir yani her yazdığımız "sansürlü kelime" diye mi çıkacak? "Gitarını ustaya g ö tür" bile yazamıyorum yani bunun dayanağı nedir gerçekten anlayamıyorum. Sadece "g ö t" yazınca sansür uygulayacak bir filtre yazılamaz mı?  8O

Yani Sertaç Abicim kusuruma bakma biraz sinirlendim ama bu iş gerçekten komedi dükkanı tadına varmaya başladı lüfen bu işe bir çözüm üret.

Devlet buna bişey yapması lazım :!:  :twisted:  :P  :lol:

Sevgiler, Hepinizine iyi götürmeler... :)

bassyks

Bir de sansür kelimesine takıldım ben.

Sansürcü bir zihniyet miyiz biz?

Sansüre karşı bir duruşu olmalıdır müzisyenin bence...

Tutatsuta

Evet arkadaşlar bugün gece 2 civarında sorun Sertaç Abimiz tarafından çözülmüş bulunmaktadır. İsteyen istediğini istediği yerde istediği gibi götürebilir. :D