Multitrack Recorder Tavsiyeleriniz

Başlatan , Oca 29, 2011, 14:58

Baran

Merhaba;
Evde kayıt için multitrack recorder düşünüyorum.Fazla maliyetli olmayan bir çözüm arayışındayım.Kasetli olanları nasıl bulabilirim.Tavsiyelerinizi bekliyorum.Saygılarımla.

sertac

Merhaba Baran;
İşine karışmak gibi olmasın ama PC dururken ne yapacaksın onları;Tonla hışırtı,önlenemez bir dip gürültüsü;Sync problemi vs. vs
Zaten su an bulsan bile Vestax veya Tascam'ın bazı modellerini bulabilirsin;ama top yekün sorunlu aletler;Kullandım ordan biliyorum.Onun yerine PC'de veya Daha dijital tabanlı bir kayıt aleti alsan daha uzun süre,sağlıklı bir şekilde  kullanabilirsin.

Sancak

Basit ve ucuz bir çözüm için 4 track kayıt yapan Boss Micro BR öneririm, iki pille çalışıyor, bu da sıfır dip gürültüsü demek. Daha detaylı bilgiyi diğer başlıktan verdim zaten.

http://www.basgitarist.com/modules.php?Forums&viewtopic&;[img]102587&[img]#102587

Baran

İlginize çok teşekkür ederim.Verdiğiniz bilgiler çok yardımcı oluyor.

Baran

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-muzikal-enstruman-dj-studyo-ekipmani-tascam-digital-dp-02cp-400-tl-41470884/detay

Merhaba Arkadaşlar.Böyle bir ilan var.Bu sitede kredi kartına taksitte vade farkı uygulanıyor mu.Daha önce böyle bir alışveriş yapmadım.Sorun yaşamak istemiyorum.

Sancak

Bildiğim kadarını yazayım:

Bu sadece bir ilan, yani burdan satın alamıyorsunuz. Satın alabilmeniz için GET ilanı açması lazım karşı tarafın. Bu durumda siteye %7 komisyon öder. Bunun sizden talep edecek ve fiyata yansıtacaktır. Takit imkanı ise satıcı ile ilgili değil. Sizin ve sahibinden com sitesinin arasındaki bir iş. Bazı kartlardan bazen kampanya yapıp vade farkı almıyor, bazı karta 3 bazı karta daha fazla taksit vs vs, bankalarla site arasında sürekli değişen anlaşmalar uyarınca değişen bir durum yani. Ama büyük ihtimalle taksit sayısına göre fark alırlar. Bunu ilan GET ilanına çevirildikten sonra görebilirsiniz. Ya da siteden herhangi bir GET ilanı bulun ve ordan taksit seçeneklerine göz atınız. Bir ilandan diğer ilana değişen bir durum değil.