BİR DÜKKAN ARIYORUM

Başlatan , Şub 07, 2011, 17:15

ayd93

doğru yerde mi açtım konuyu bilmiyorum ama arkadaşlar grup istanbulda grup t-shirt leri satan dükkanlar biliyor musunuz.

Ang

Alntı yapılan: "ayd93"doğru yerde mi açtım konuyu bilmiyorum ama arkadaşlar grup istanbulda grup t-shirt leri satan dükkanlar biliyor musunuz.

istiklal caddesine çık. meydandan dan tünele doğru yürümeye başla. ağa camisini geç yoluna devam et. sağ tarafta halep pasajı var. oraya gir. koridorun sonunda bulursun. :)

elzem

Ya da Kadıköy'de Rexx sinemasının oraya git (Bkz. kime sorsan gösterir) istemeyeceğin kadar bulursun o dükkanlardan ;)

ayd93

ben aslında muse t-shirt i bakıyorum bulurmuyum bu dediğiniz yerlerde

Ang

belli olmaz. ben hanidir gitmiyorum. :) belki bulursun belki bulamazsin. ama genellikle bir cok grubun tisortu oluyor.

ayd93

öneriler için teşekkürler .   Bu yerler bana biraz uzak kalıyor ben büyükçekmece beylikdüzü civarında oturuyorum bu taraflara yakın bir dükkan biliyor musunuz acaba. Çünkü fazla vaktim olmuyor dersaneye gidiyorum ve kısıtlı bir zaman için istanbuldayım  yakında okul için il dışına gidicem

Sancak

O zaman gittigidiyor tarzı sitelere bak hocam. Senin o civarlarda varsa senin bizden daha iyi bilmen lazım, görmediğine göre yoktur diye tahmin ediyorum. Olan yere de sen gidemiyorsun. Bu durumda internetten almayı denemelisin.