MARKBASS Little Mark Tube 800, Ankara, 1500 TL

Başlatan Savaş Akbaba, Mayıs 03, 2011, 05:56

bass1234

MARKBASS Little Mark Tube 800

Amfi yepyeni ve de tertemiz durumdadır. Sorunsuz ve de kusursuzdur. Ekipmanımın fotoğrafını çekmeye lüzum dahi görmedim; çünkü o denli temiz ve de sıfırdan hiç bir farkı yok. Bu sebeptendir ki fotoğraf temsilîdir.

Bu benim sahip olduğum 4'ncü Markbass kafadır. Dolayısı ile bundan sonrasındaki tercihimi de yine Markbass'tan yana kullanacağımı belirtmem gerekiyor. Bu kafa 4 ohm'da 800 watt, 8 ohm'da ise 500 watt güç sağladığı için kullandığım kabinleri zorladığını farkettim. Bundan sebeptir ki aynı modelin power katı 500 watt olan versiyonuna sahip olmak üzere Tube 800'ü satma kararı aldım.

Ekipman ile ilgili teknik detaylar için linke tıklamanız yeterli olacaktır:
http://www.markbass.it/product_detail.php?101

İletişim: 0532 206 49 06

Armoni Mızıkası Komutanlığı: 0312 411 59 60

bass1234

Gokmen

Zamanlaması çok yanlış bir ilan bu :) Haziran'da gelecek Ampeg PF 350'imi aldım, bu ilanın hiç yeri ve zamanı değildi şimdi :)

bass1234

Hehehe... Her satış hamlemde bu ve benzeri tepkiler ile karşılaşmak benim adıma sürpriz olmaktan çıktı; dolayısı ile bu duruma tez vakitte telepatik yönden bir ayar çekmem gerekecek... :)

Alntı yapılan: "Gokmen"Zamanlaması çok yanlış bir ilan bu :) Haziran'da gelecek Ampeg PF 350'imi aldım, bu ilanın hiç yeri ve zamanı değildi şimdi :)
Bu arada Ampeg de hayırlı olsun... Umarım ki dilediğinin çok daha iyisi ile karşılaşacağın bir alışveriş olmuştur.

bass1234

Günceldir arkadaşlar...

bass1234

bass1234

bass1234

bass1234

Vatanî görevim nedeniyle Temmuz 2012'ye dek Ankara'dayım. Şehir bilgisini de bundan sebep güncellemiş olalım. Ankara içi elden teslim mümkün olacaktır. Ankara dışına da kargo ile sapasağlam hâlde kargolanır. GSM numaramdan aramanız durumda kapalı olsam dahi çarşı izinlerinde geri dönüş yapılacaktır.

Bağlı bulunduğum birliğin numarasından da haftaiçleri akşam saatlerinde ulaşabileceğiniz telefon numarası aşağıdadır.

Armoni Mızıkası Komutanlığı: 0312 411 59 60