İzmir: Satılık / Takaslık Mxr M80 Di+ 150 TL

Başlatan , Ağu 08, 2011, 10:24

naphyse

Şimdilik foto çekmedim, en kısa zamanda eklerim. Fiyatın bu kadar düşük olmasının nedeni pil kapağının ve gate butonunun olmamasıdır. Ancak gate butonunun potu olmasa da bu buton açılıp kapanabiliyor, yani kullanılabiliyor. Onun dışında önemli bir kozmetik problem yoktur.
İşlevsel olarak hiçbir sorun yoktur. Gate fonksiyonu dahil tüm fonksiyonları hatasız kullanılabiliyor. Fiyat kesinlikle sondur, lütfen pazarlık önermeyiniz, zaten m80nin ikinci elleri 350 TL civarındadır.

Sadowsky d.i. (üzerine nakit veririm) ya da el yapımı bir stompbox preamp d.i. ile (nakit +-) takas olur. Takasta istediğim cihazın 1 adet XLR çıkış ve 1 adet normal çıkışa sahip olması yeterlidir. (Bunu özellikle el yapımı preamplar için belirttim)

Cihazı isteyen İzmir' de deneyebilir, en küçük bir memnuniyetsiz durumunda para iadesi vardır.

naphyse

Gelen takas tekliflerine göre şöyle bir açıklama gereği duyuyorum:

Takasta takaslanacak ürünlerin gerçek değerlerine göre öneri yapınız. Örneğin Sıfırı 150 TL olan bir ürünle takas önermek pek mantıklı olmaz.

Herkese iyi haftalar.

naphyse

Güncel. boss gt6b -10b serisi processorle crybaby pedalımla birlikte takasa açığım.