Srvmusic Kadıköy

Başlatan Metin, Tem 04, 2005, 15:30

gokhankalafat

Ya aslında başlık özlem olmalıymış..Hakikaten çok tatlıdır.Konuşma tarzıyla olsun ilgisiyle olsun pozitifliğin sınırlarını aşar hatta aleti alamadığım için o pozitifliğe karşı vazifemi yerine getiremediğim için de gömülürüm, sıkılırım utanırım valla..
Srv Müzik iyi ki kadıköyüme açıldı.Yoksa gerçekten de whisky'den asa'dan gına gelmişti...

Jasonic

bu gün ziyaret ema şansım oldu  tünelde bütün gün gezdikten sonra bana MÜŞTERİ muamelesi  yapan hatta siz bakının rahat olun denilen tek müzik market diğer hepsi sorduğum soruların cevaplarını kafama fırlattı....

hatta sertaç abiyide görmüş oldum ama tanışamadık :D

Bytor

İçeride ağarlaşmış saçlarıyla bir adam bas çalıyor. Öteki tarafta da ben amfi deniyorum. Amcam döktürüyor resmen, ben gidiyorum onu izlemeye. Özlem sürekli benimle ilgileniyor, ona soruyorum, kim bu beyefendi diye, İsmail Soyberk diyor. :) Başka bir başlıkta, profesyonele Sadowsky denetmeyen bir müzik mağazasından bahsediliyordu, yani bu ufak anekdot bile Srv Music'in güzelliğini ortaya koymaya yetiyor.

Özlem dünyanın en iyi, en sevimli esnafıdır arkadaş. Kaç tane enstruman satıcısı Greg Howe Strat'ı biliyor ki?

Yaradan tuttuğu altın etsin, çok para kazansın. Özlem, Türk esnaf kültürünü revize edecek seçilmiş kişidir. Ben bunu bilir bunu söylerim.

fcs

özlem çok sıcak bir insan başka bir konuda yazdığım gibi "aman bu çocuk anlamıyor buna geçiriyim şu fiyattan şu gitarı" gibi bir düşünce anlayışında olmayan gerçekten çok sevimli cana yakın geyiği de tavana vurdurabileceğiniz  insan :) :)

bir de Kıvılcım Türkay abi vardır süperdir :) bir insan bu kadar açık sözlü ve iyi niyetli olamaz :D elindeki malı satmak için laf oyunu veya iyi göstermeye çalışmıyo elindeki neyse söylediği de odur :)

çok severim ikisinide :D

magius

bası denedim sapta ufak bi nokta kafama takıldı neyse usta gitti içeriye sorunu halletti aleti aldım denedim ok tamam dedim ben bunu alıyorum.Özlem abla ne dese beğenirsiniz olmaz amfiye tak bi de oyle dene iyice dene ondan sonra al.yani zorla deneten aldığım maldan emin olmamı isteyen tek mekan tek kişi olmuştur.ayrıca Serkan abiye de selamlar kendisi bırakın aleti edevatı uçmus vga biosuna bile yardımcı olur.. :D

sevgiler..

Kerry

Srv musicde kredi kartına taksit yapılıyormu? bide orda bir Charvel elektro gitar olacaktı,hala duruyormu acaba ? arkadasa bakıcazda :D

Verisakeet

Ürünler 2. el olduğu için kredi kartına taksit mümkün değil. Malum giren çıkan birşey yok faturalı. Ancak belli gitarlarda sahibine göre 2-3 taksit imkanları olabiliyor. Bu arada Charvel gitar uzun bir tatile çıktı, kısaca satıldı.

4yol

srv'yi tüneldeki hiçbir mağaza ile kategorize etmem çünkü böyle birşey yok böyle birşeye gerekde yok.benim için alanında tektir srv, ben bunu bilir bunu söylerim.saygılar.

fenderjazzbass

srv yi tek geçerim ben bunu bilir bunu söylerim

xehir

Yakın zamana bir gitarımı mağzaları vasıtasıyla sattım. Son derece yardım sever ve ilgili insanlar.

Gitarı alacak kişi kapora yatırdığında gitarı internet sitesinden kaldırmışlar. Daha ben fark etmeden beni arayıp durmu bildirdiler. Bu bu nedenle siteden kaldırdık satış gerçekleşmezse tekrar koyacağız şeklinde.

Ayrıca ücreti sizi hiç uğraştırmadan havale yoluyla da gönderebiliyorlar. On numara hizmet, on numara insanlar.