Srvmusic Kadıköy

Başlatan Metin, Tem 04, 2005, 15:30

mtnckr

Kadıköy de genelde 2. el enstruman satışı yapan srvmusic  vardır. Çok kişi bilir ama bilmeyenler www.srvmusic.com adresinden ulaşabilirler.
Sahibi Özlem Hanım da tanıdığım en dürüst satıcıdır.

Miles2Davis

durust hah :)
gecen vitrindeki fender precision i sordum, dun geldi bana bu gitar dedi hanimefendi, halbuki o gitar orada 1 aydir var heralde :)

Verisakeet

Sevgili arkadaşım bilip bilmeden dürüst lafını dağıtma
Precision geçengün geldi gerçekten. O bas orda 1 ay durdu biri gelip 3 tane alet verip o gitarı aldı 1 hafta sora getirip tekrar sattı. Sen böle bir ihtimalı goz onune almadan dürüst olmadıgını dusunuyorsun.
Herzaman magazaya gelip istediginiz ürünü rahatlıkla deneyebilirsiniz.Saygılar.

Miles2Davis

peki kardesim ozur dilerim.

cemsht

özlem abla iyidir dürüsttür. ilk bas gitarimi ordan aldim. gönül isterdi son gitarida ordan alalim ama bir türlü istedigim gitar gelmemisti.

basadam

Geçenlerde bir arkadaşım bir gitar için aradı. Kız (ben biraz ihtiyarım da), gitarın kusurlarını telefonda bir bir saymış ve "bence o kadar etmez ama sahibi bu fiyatı istiyor" demiş. Bu durumda ben bu kıza güvenirim.

machine_gewehr

Özlem hanım zaten antidepresan gibi insan,bi insan bu kadar pozitif elektrik yayabilir :D Tellerimi hep ondan alırım,her aldığımda bass denerim,hatta geçenlerde dükkanı kapatıyordu,girdim tel aldım, yeni bir Ric. gelmişti,ben bunu İSTİYORUUAAAAAAMM dedim,yarın gelip çal biraz dedi :) Kardeşime elektro bakarken gittiydik,bir saate yakın kardeşim (bilmediği halde!!) gitar çalıp kafa şişirdi,tek kelime etmedi.2. ele pek sıcak bakmıyorum ama SRV'den de gözüm kapalı alırım,alan arkadaşlar var,hiç sorunları olmadı daha.İnsanların paradan kafayı yedikleri bu dönemde böyle bir müzik dükkanı daha var mı bilmiyorum...

Heimdall

Özlem tanıdığım en dürüst en tatlı insandır açıkcası ben ondan başka birinden gitar falan almak istemiyorum tabii şartlar neyi gösterir bilemem ama seçeneğim varsa özlem derim her zaman çünkü ona güveniyorum ve dürüstlüğünün yanında güler yüzlü biri yani müşteriine saygılı davranıyor yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor.

HataS

sitesindeki gitarlar 2. el mi veya hangisinin 2. el olduunu nasıl anlıcaz

Verisakeet

Sitede lakland ve sadowsky bolumu var. Haliyle bunlar sıfır gitarlar. Bunun dışındaki bütün ürünler 2. el. Aralarında sıfır gitarlarda var. Bunların yanında yeni diye belirtiyordum ancak bazıları, yeni yazınca, gitarın yeni geldigini anlıyor. O yüzden bu yazıları kaldırdım. Büyük oranda 2. el çalışıyoruz.

Peki 2. el ne demek? Kimi zaman 3 gun kullanılmış, kimi zaman 3 ay, 3 yıl kullanılmış. Bunların hepsi 2. eldir. Şahıs, ürünü alıyor, hiç kullanmadan 1 gun sonra satıyor. Bu gitar aslında sıfır. Biz de sıfır oldugunu belirtiyoruz. Ama "şikayetçi olduğunuz mağazalar" bölümünde bir arkadaşımız, "gitar sıfır deniyor ama üzerinde cizikler var" demiş. Bir mağazaya gittinizde ve bir gitar aldığınızda, veya bizden bir lakland aldığınızda bu ürün için fatura, garanti belgesi gibi belgeler verilir. Biz, 1 gun kullanılmış bir gitarı sıfır diyerek sattıgımızda insanlar gerçekten sıfır sanıyor. Peki bunun faturası, belgesi nerde? Yok çünkü herşey 2. el.

Jasonic

sadece mail yoluyla iletişime girdim ve bu yaz olmadı ama önümüzdeki bahara bir sadowsky alacağım yer :D hep bu çizgide ilerlemeleri dileğiyle..

Lareth

Ya Rick var mı oralarda?Yoksa Amerika'dan getirteceğim.Ama denemeden alacağım ve gitardan anlamayan birisi getireceği için güvenemiyorum.Ben Rick istiyorum!

Carnage

arkadaşlar Türkiye'de müzik marketlerde bulamayacağınız bir çok gitar oraya 2.el geliyor ve genelde sahipleri dışardan alıyor srv ye getirip satıyor. en fazla aldıkları fiyata satıyorlar. ki bu bile bence amerika'da 1000 dolarlık aletin burada 2000 dolara satılmasından iyidir. en iyi yanı da distribütörü olmayan bazı değerli aletleri türkiye'de yoktur canım dediğimiz zaman srv de çok cazip bi fiyata 2.el görmemiz ve aleti eve gelip internetten taratınca aslında ne kadar cazip almışım demenin mutluluğudur. ben yaşadım.  
2.el den korkmayın arkadaşlar. sadece deneyin inceleyin ve görün. beğenmezseniz almazsınız. Saygılarımla...

stormwinder

genelde tünele gittigimde eve döndügüm vakit antidepresanla ayakta durabilen biri olarak kadıköy srv müzigi onlardan ayrı tutmakla beraber benim için negatif yönleri daha agır basar
fakat deginmeden geçemeyecegim oradaki bayan(özlem)gercekten takdire sahan biri ki herkesin yok bu işte para dedigi zamanlarda yılmadan şirket sahibi olabilrmiş idealist insanlar bence takdire sahan insanlardır
ayrıca genelde satılan ürünleri pahalı bulmakla beraber siteden takip eden biri olarak(srv nin sitesi)bazı aletlerde bu fiyata kaçmaz dedigim çok alet olmuştur(ki bass gitarist olmama ragmen az kalsın geçenlerde bir telecaster alıyordum) :oops:

DeatH_666

Özlem abla gercekten cok iyi birisidir gerceten abla diyebilecegim birisidir cok dürüst eglenceli bir insandır istedigim zaman gider orda bass denerim kafa şişiririm gıkını cıkarmaz Cort Artisanımı oradan aldım 2 ay kullanılmıs olarak gerceten cok temiz mal satar. Özlem ablam ya gercekten cok seviorum ah bide jack cıkısımı bulsa neyse artık iş başa düştü herşeyi devletten beklememek lazım.