Kamil Erdem

Başlatan ERKAN, Tem 08, 2005, 13:13

DEDE

burda sanırım KAMİL hoca untulmuş..A TALE OF BASS gercekten herbasscının alıp dınlemesı gereken bır album ....
eskıdır bıraz ama eskımez

sertac

Kesinlikle katiliyorum,geride kalan bir album gibi gorunsede;Kamil abinin yine kalitesini ortaya koydugu bir calisma oldugu dusuncesindeyim.Yalniz albumun tanitimi ile ilgili ciddi bir problem var galiba,bir cok bas gitarci bu albumu edinemiyor,birakin edinmeyi bu albumden haberdar dahi degiller.kesinlikle alinmasi gerekir bence de.
Hakkinda fikşir edinmeyek isteyenler asagidaki link'i öneririm.
İsteyenler bu albumu dinleyebilirler.hatta bu isteye bir de fikir belirten not birakmistim,aynen söyle:
''Keşke diyorum çünkü, bu albümde diğer başarılı muzisyen abilerimizin albümü gibi kenarda kaldı. Yine de Kamil Erdem'e yakışan bir albüm olduğunu dusunuyorum. Dunya capinda bir zihin ve yuregin calismasi olarak bu albumun de, diger albumlari gibi edinilmesi gerektigini kanisindayim.. Keske yurt disindaki bas gitarist veya diger muzisyenlere sahip ciktigimiz kadar Turk Muzisyenlere de sahip ciksak.. Bir muzisyen olarak dilegimdir..''

Sertac Ekiz
Basgitarist.com Genel Editör

Racsen

evet 10 ytl civarı bişi şuraya girmek için ayda en az 30 ytl verdiğiniz düşünülürse almak hoş olur hatta ben kendisine imzalattım albümü pekde bi hoş oldu :)

acula841

burada bulabilirsin.... zaten cok az olan turk bass piyasasını da yok etmeyelim.....

kafamiyicem

Gürol Ağırbaş'ın albümünü almaya gitmiştim 5-6 sene önce aradığım kaset yoktu galiba ya da vardı ama ordaki adam bana Kamil Erdem'in albümünü önermişti o sayede almıştım. Bu arada Asia Minör isimli bir grubu daha var Kamil Erdem'in onu da tavsiye ediyorum. Bazen albümdeki parçaları televizyonda fon müziği olarak kullanıyorlar kulağınıza tanıdık gelebilir Asia Minör'ün bazı parçları... Bir Bas Masalı albümünden "İzmir Semai"yi tavsiye edip saygılar sunuyorum.(bir de resim koyayım tam olsun bari:)
                                                                                                                                                       [/align:[img]

jaco

bende yıllar önce istanbuldan almıştım bu albümü herkezin arşivinde olması gerekn bir albüm..kamil erdem yılların verdiği birikimi gerçekten yansıtmış bu albüme..