Murat Sezen Tünel

Başlatan Toros, Tem 15, 2005, 19:45

magius

hadi ya serkan abi kime emanet edicez o zaman :?:  :(

Carnage

valla ben sadece manyetik taktırdım. eskileri çıkardı. bir iki lehim yaptı. pile de yer buldu. denedik çalıştı. eee bi 20ytl haketti   :)

DeatH_666

yüksel ustaya sap ayarından baska bir sey yaptırmam yaptırmicamda ii adam ama sadece iyi.

sitetrabass

sap ayarını  ne kadara yapıyor bu amca?

20 liraya yapıyor sap ayarını.

Sancak

Vay be bunu rekor olarak ilan edelim. arkadaş soruyu sormuş 2.5 yıl sonra cevap gelmiş.  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  Soru sorulduğunda herhalde 5 liraydı. :)

Racsen

Murat sezen atölyeyi kapattı diye duydum ama doğru mudur? bileni var mı?

Alntı yapılan: "Sancak"Vay be bunu rekor olarak ilan edelim. arkadaş soruyu sormuş 2.5 yıl sonra cevap gelmiş.  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  Soru sorulduğunda herhalde 5 liraydı. :)
ben gördüm cevap verdim valla gidicek arkadaşlar için en azından bir fikir olur.

Sancak

Cevap verilmemiş olması zaten senin dışında hepimizin ihmali hocam. Güzel bir rekora imza attın yani. ;) Peki fiyatı ne zaman aldın? Kapandı mı kapanmadı mı bu durumda onu da açıklığa kavuşturalım.

1oktay

Murat Sezen tünel meydandaki dükkanı sanırım 2007 yılında kapattı dönerci oldu orası ...şimdi Murat sezen kuleye inen yoldaki ara sokakta ama sokağın ismini hatırlamıyorum zuhal müziği geçtikten sonraki ilk sağdaki sokak zannedersem...arkadaş leblebi yemekten bi site yaptıramadı kendine demiş o leblebi tek başına gidermi :)))) eski caz bascılarındandır..

Bubinga

Peki İstanbul'da kime götürelim basımızı perde değişimi, sap ayarı, yeni manyetikler için uygun boşluk açtırma vb. işler için? Yüksel ustaya götürürdüm eskiden sap ayarı için, artık kendim yapıyorum. Ama başka birşey lazım da olabilir bir gün.

1oktay

Briken'e bir  uğrayın iyi  ustadır.....Facebook  ta Briken Guitars...yaptığı gitarları görün...

Adres : Şahkulu sk. No.9 - No14 Tüne Taksim l / İSTANBUL  
Telefon : 0212 2437347  
Gsm : 0555 262 58 09  

http://www.facebook.com/profile.php?photos&;[img]764528461#!/group.php?107596039267290&[img]ts

Sancak

Bunu ayrı başlık olarak açsaymışsın hocam keşke. Kimse Murat Sezan başlığında Birken'in bilgisini aramaz sanırım. :)