Cahit Kutrafalı

Başlatan Cahit Kutrafalı, Şub 25, 2007, 22:42

Bassist_Rasta

Cahit Kutrafalı
Doğu Akdeniz Üniversitesi Müzik Performans (Viyolonsel) Bölümünden 2007 güz döneminde mezun oldum.9 senedir bas gitar çalıyorum.Tamamen Kuzey Kıbrıs müzik piyasasına yönelik hazırlanan bir çok yerel albüme eşlik ettim.Ayni sahneyi paylaşma fırsatı buldugum müzisyenlerden bazıları;Ersen Sururi,Chris Byars,Ari Roland,John Mosca,Stephan Schatz,Sacha Perry,Buzuki Orhan,Asım Can Gündüz,Leroy Williams,Zaid Nasser,Mortifis Trio,Okan Ersan,Vahagn Hayrapetyan,Oscar Williams Jr.,Charis Ioannou,Larkos Larkou,Ioannis Vafeas vb...

[img]18:[img]Kullandığım Ekipman:[/size:[img]

Bass:
GrandMaster Custom CK 5
MTD 535-24
F Bass  BNF 5
Yamaha TRB 6 John Patitucci Signature II
Erkan Sızarlar Custom 4 Fretless Jazz Bass
NS Design NXT 4 Electric Upright Bass

Amp:
MarkBass LittleMark II Head
MarkBass STD 104HF Cabinet
MarkBass NewYork 121 Cabinet
SWR Working Pro 2x10 Cabinet

Effect:
Electro Harmonix Q-Tron Envelope Filter
Boss Chorus  CE-5
Boss Bass Flanger BF-3
Boss Octave OC-3
Boss Reverb RV-5

Daha detaylı bilgi ve sound/video samples için  :

www.myspace.com/bassck

FunkRockcu

Merhaba rasta,
her ne kadar benim tarzim olmasada her tür müzige acik birisi olarak, parcalarini dinlemek cok güzeldi, güne artik daha rahat baslayabilirim :)

Yaptigin müzige ve basistligine söyliyecek iki sözüm var:

Gercekten kaliteli

Basarilarinin devamini diliyorum

sheehan

fa anahtarından tanıdıgım kadarıyla cok temız ve guzel calan bır arkadas..hatta fazla guzel calıyor :)
vıdeolarını paylasırsan Cahit güzel olabılır..

Sancak

Cahit Basgitarist.com'a hoşgeldin.

Sürekli Kıbrıs'ta ikamet etsem çaldığı her programa ders diye giderim Cahit'in. Maalesef bir kez canlı dinleme imkanım oldu, ama o da yetti zaten. :)

Abi Lefkoşada çaldığın zaman seni izlemek/dinlemek isterim...  :lol:

Bassist_Rasta

Çok teşekkür ederim güzel sözleriniz ve düşünceleriniz için... :oops:

bass-x

Henuz canlı dinleme fırsatımız olmadı ama kayıt ve videolar bır onyargı olusturdu zaten :),umarım en kısa zamanda canlı dinleme ve tanısma imkanı da bulabılırım...

Saygılar...

haykonur

abimizi daha önce myspace ortamında gördüm ve kayıtları dinleme imkanı buldum.ve gercekten işini cok iyi yapan ensturmanistlerden birisi.başarılarının devamını dilerim . :!:

Tutatsuta

Kayıtların hepsi çok güzel, ama Safari'ye kanım nedense başka bi' ısındı. Lefkoşadayız ama seni izleme fırsatımız olmadı daha. İnşallah bir gün seni de izleme şansım olur...

Bu arada Grandmaster CK süper görünüyor...  :)

Bassist_Rasta

Güzel düşünceleriniz için tekrardan Tşk.ler arkadaşlar...  :wink:

Şu sıralar vaktimin çoğunu kendi projelerime ayırdığımdan dolayı ekstra programlar dışında sürekli sahne aldığım bi yer yok bu yüzden karşılaşmadık herhalde,Lefkoşa'da çalma durumu olursa mutlaka haberdar ederim tanışır muhabbet ederiz ...

Sevgiler
CK

www.myspace.com/bassck

marcus

Cahit ne ettin 55-01'i? Ameliyata yattı mı çocuk?

Bassist_Rasta

Alntı yapılan: "marcus"Cahit ne ettin 55-01'i? Ameliyata yattı mı çocuk?

Henüz girişemedim abi,nakil için gerekli organları temin eder etmez vericem narkozu :D

CK

www.myspace.com/bassck

Bassist_Rasta

Erkan Sızarlar yapımı perdesiz 4 tel Jazz Bass ın da elime ulaşmasıyla beraber ailenin son hali ...

Uploaded with

Tutatsuta

Şimdi Kıbrısta olmak vardı... Ah ah...  :roll:

funkyroads

Evet Cahit, yavas yavas Lakland'i siliyorsun kafandan, guzel, cok guzel... ( Bir gun bana gelecek o alet  :twisted: )

bugrakilicak

Ekipmanına hayran olunası ve faideli bir basçı..bu taraflara gelse herkesi işinden edecek kalitede bir adam:)