Ana Menü

e.o

Başlatan Emir Ongun, Ağu 25, 2005, 04:04

Jotunheim

bende emir.

4 senedir bas gitara el ve kafa yoruyorum.ilk 1 sene washburn xb100 marka basımı kullandım.sonra perdeszi bass collection aldım.3 senedir perdesiz bas gitar üzerine yoğunlaşıyorum.bass collection marka bas ım çalındı.ardından cortb5fl model perdesiz bas aldım.ertesi senede cort un a5 modelini alıp perdelirini söktürttüm.ton süper arkadaşlar.başka perdesiz bas gitar ile uğraşan varsa tanışmak isterim.yaşım 16.aktif bir grubum yok şu an.yaşım itibariylede herhangi bir bar grubunda yer alma şansımda yok.o yüzden evde kendi başıma tekniğimi geliştirmeye , müziği her yönüyle kavramaya çalışıyorum.en sert gruplar üzerinede kafa yoruyorum , en sadelerinede.hepsinden birşeyler kapmaya çalışıyorum.çok beğendiğim bir bas gtarist olan Jaco Pastorius un çeşitli şarkılarını çalmaya ve çözmeye çalışıyorum.Hepinizlede küçük kardeşiniz olarak bir tanışmak isterim doğrusu.

saygılar

Miles2Davis

yasina gore buyuk is yapmissin diyecegim ama ne kadar yas alakadar olur ki ? ben bile perdesiz gorunce korkuyorum ama senin 13 yasinda bi perdesizle baslaman gercekten bir cesaret olayi :). basarilar dilerim.

Jotunheim

JeLLYJaM

slmlar..bende yaklaşık iki üç yıl önce fretleri söktüğümden beri perdesiz çalıyorum..ve çok yoğunlaştım.basım cort ab5 denilen b....n bi bastı..perdesiz olunca güzel oldu..şuan iki tane daha basım var birisi modelini bile bilmediim bi s.b.dreams.5 telli..biriside 93 model fender usa jazz bass...ama kaliteli bi perdesiz almak isterim...senide takdir ediyorum perdesiz çalmak güzel birşey...

Jotunheim

perdesiz gitar apayrı bir dünya..kesinlikle perdeli bir enstrumana tercihimdir herzaman.

wooten

başarılar böyle devam et bakalım hadi kolay gelsin....

alpagutd

bende cort gb34 ün predelerini söktüm birkaç modifiye daha yaptım forumda okursun. bütün perdesiz çalanlar jako tornasından geçiyor. taklit olmamak için çok sık dinemiyorum bile.

sana başarılar diliyorum umarım hedeflerine ulaşırsın.

Sancak

Abi adam 5 yıl önce yazmış. Sanmıyorum hala forumda olduğunu. :)

alpagutd

ben market alışver,şide de tarih kontrol etmiyorum