MARCUS MILLER - FREE

Başlatan , Ağu 08, 2007, 09:06

emirgir

MERAKLA VE SABIRSIZLIKLA BEKLEDİĞİM YENİ ALBÜM ÇIKTI. FREE...

Style: jazz/bass
Year: 2007
Label: 3 Deuces Records

01. Blast 05:43
02. Funk Joint 05:44
03. Free 05:38
04. Strum 05:41
05. Milky Way 05:38
06. Pluck (Interlude) 03:55
07. When I Fall In Love 05:23
08. Jean Pierre 07:25
09. Higher Ground 07:30
10. What Is Hip? 06:00

özellikle Blast şarkısı çok hoşuma gitti ve albüme adını veren soul şarkı Free iyi bir deneme olmuş...

kulaklarınızın pası silinecek... :lol:

albüm kapağı

http://img2.nnm.ru/imagez/gallery/0/9/c/1/b/09c1b2d1ffb1addcd5d31c9f18de1d2c_full.jpg

x_factor1362

blast harbi çok güzel şarkı olmuş yaa
bir kaç arkadaşa da dinnettim hepsi marcus miller dinlemeye falan başladı albüm de genel olarak güzel parayı bastırıp satın alcam valaa

GrhN

Çok güzel bir albüm cok beğendim. Hele Blast beni bir kez daha Marcus Miller 'a hayran bıraktı :)  Bence herkes dinlemeli.

machine_gewehr

Albümü müzik marketlerde bulabiliyor muyuz acaba? En son MM albümü istediğimde büyük bir müzik marketten "o kim yeaa?" cevabı almıştım da.

Racsen

Alntı yapılan: "machine_gewehr"Albümü müzik marketlerde bulabiliyor muyuz acaba? En son MM albümü istediğimde büyük bir müzik marketten "o kim yeaa?" cevabı almıştım da.

Genelde bulnuyor MM nin albümleri ama nereye bakmıştınız?

machine_gewehr

"MM kim yeeaaa?" cevabını Seyhan Müzikten aldıydım.Ama Kadıköydeki hemen heryere sormuştum yoktu,gerçi oldu baya artık vardır belki.İlk iş gidip bakmak olacak.

hala m2 albümü kadar inanılmaz bir albüm çıkaramadı marcus abi ama blasttaki oryantal hava süper olmus ..
m2 olmasada yinede kesinlikle dinlenecek bir albüm ..