Yeni Moderatörlerimiz

Başlatan Sertaç E., Ara 16, 2007, 18:04

sertac

Herkese merhaba;
Sitemiz bünyesine yeni katılan,ama sitemizin gediklilerinden olan,moderatör arkadaşlarımız Tolga (tolgaka87) ve Alper (legacy)' e çalışmalarında başarılar diliyorum.

Tutatsuta

Alper ve Tolga'ya başarılar diliyorum.  :wink:

Racsen

Hayırlısı olsun efendim, kolay gelsin diyoruz kendilerine.

ozkansunar

Sercan! sende tam kayboldun haaa! yeni moderatörlere basarilar diliyorum..

legacy

Öncelikle görevi veren kişiye Sertaç Abiye teşekkürlerimi iletiyorum ve forumumuza layik bir şekilde bu görevi sürdüreceğime huzurlarınızda söz veriyorum.Hipokrat yemini kadar olmasa da verilen görevi iyiye kullanmak için birşeyler sarf etmeliyiz diye düşünüyorum.Her türlü olumlu veya olumsuz eleştrilerinizi,hakkımda veya yazdığım mesajlarda olabilir, lüfen esirgemeyiniz.Hepimize hayırlı olması dileğiyle...Saygılar.Alper.

thunj

allah sabır versin :)

tolgaka87

Sertaç abi başta olmak üzere herkese çok teşekkür ederim. Görevimizi laiğiyle yerine getirmek için elimizden geleni yapacağız. Herşey daha güzel bi site için:)

marcus

Ekibe hoşgeldiniz arkadaşlar. Kolay gele...

sheehan

Alper her türlü yakışır hayırlı olsun :D Tolgayı kişisel olarak tanımasamda ıyı bir ikili oldugunuzu biliyorum.. raul - morientes :D

Gokmen

Raul - Morientes benzetmesi 10 numara olmuş :D

Kolay gelsin ve de hayırlı olsun.

bass-x

Iyi calismalar beyler...! :wink:

Tutatsuta

Hoş bulduk efendim. Elimden geldiğince sitemize layık olmaya çalışacağım. :)

sertac

Uzun zamandan beri Moderatör olmak için kimse başvurmamıştı,Salih'i bu Yüzden özellikle kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum...Hoşgeldin aramıza Tutatsuta :)

bass1234

Salihciğim yeni görevin hayırlı olsun. Çalışmalarında sabır ve de başarılar diliyorum!

Aramıza hoşgeldin...

Tutatsuta

Çok teşekkür ederim.