nezih onur bas gitar kitabı

Başlatan yunus aktaş, Oca 13, 2008, 23:31

bas a yeni başlayan birine kesinlikle önermiyorum hiç birşey anlayamaz,ama professionaller için uygun olabilir ben yeni başlarken aldım bir faydasını göremedim.. :(

yunusaktas

kitabıbı 2 ay once aldım ben basa 2 yıl oldu baslayalı bende hcı bır sey anlamadım acıkcası karısık baba ya anlamıorum bu işler kıtapla olacak iş değil bence

onuriskurt

Nezih Onur'un kitabı bende de var oldukça faydalı bir kitap olduğunu düşünüyorum...

Sancak

Kötü yazılmış ve organize edilmiş iyi bir kitap aslında. Fakat alıp sıfırdan başlayıp ilerlemek için pek uygun değil sanki. Biraz bilgi sahibi olduktan sonra içinde aradığınız bilgiyi bilirseniz bulabiliyorsunuz.

semihdogan

Nezih Hoca'nın samimi uslubu ile öne çıkıyor bu method..

Gercekten çok karmaşık bir şey anlatırken gayet samimi bir şekilde bir espri geçiyor:) şaşırıyorsunuz..

icindeki cd biraz yetersiz gibi ama kesinlikle tavsiye ederim..

hAuNtS

Alntı yapılan: "Sancak"Kötü yazılmış ve organize edilmiş iyi bir kitap aslında. Fakat alıp sıfırdan başlayıp ilerlemek için pek uygun değil sanki. Biraz bilgi sahibi olduktan sonra içinde aradığınız bilgiyi bilirseniz bulabiliyorsunuz.

Kesinlikle katılıyorum. Kitabı ilkten bilgi sahibi olmak için kurcaladığımda hiçbir şey anlamamıştım ve moralim epey bozulmuştu. Ancak kulağını ellerini ve birazda teorileri bilgileri falan öğrendikten sonra rahat anlaşılır ve faydalı bir kitap. Çok yeni değilsen tavsiye ederim.