Victor Wooten - Palmystery (2008)

Başlatan , Mar 21, 2008, 17:09

Racsen

1 nisanda çıkacakmış albüm daha dinleme fırsatını bulamadım fakat kadro cidden güzel gözüküyor. Aşağıdaki linkten sample lar dinlenebiliyor sanırım.

Şarkı listesi şu şekilde:

[list:[img]2 Timers
Cambo
I Saw God
Lesson, The
Left, Right, & Center
Sifu
Miss U - (with The Lee Boys)
Flex
Gospel, The
Song For My Father
Happy Song
Us 2[/list:u:[img]

Albümün kadrosu:

[code:1:[img]Personnel: Victor Wooten (vocals, bass instrument, bass guitar, fretless bass, hand claps, drum programming); Amir Ali (vocals, lute, violin, darabukka); Joseph Wooten (vocals, piano, organ, keyboards); Richard Bona (vocals, percussion); Chuck Rainey, Sifu Brian Edwards, Dorothy Wooten, Doug Woodard, The Woodard Family, Daniel Hunt, Derrick Lee, Alvin Chea, Saundra Williams, Adam Wooten, Holly Wooten, Kaila Wooten, Keith Lee (vocals); Regi Wooten (guitar, bass guitar); Alvin Lee , Mike Stern (guitar); Keb' Mo' (slide guitar); Roosevelt "The Doctor" Collier (pedal steel guitar); Eric Silver (mandolin, violin); Howard Levy (harmonica); Rudy Wooten, Shawn "Thunder" Wallace (alto saxophone); Jeff Coffin (tenor saxophone, baritone saxophone); Karl Denson (tenor saxophone); Rod McGaha (trumpet); Barry Green (trombone); Neal Evans (organ); Dane Bryant (keyboards); Anthony Wellington, Alvin "Lil' Al" Cordy, Anthony "Flex" Wellington, John Billings (bass guitar); Steve Bailey (fretless bass); JD Blair, Earl "Big E" Walker, Dennis Chambers, Raymond Massey, Will Kennedy, Derico Watson (drums); James Jackson (congas); Roy Wooten (cajon drums, shaker, hand claps); Darrell Tibbs (percussion).[/code:1:[img]

tolgaka87

İsimlerin yarısından fazlası Wooten, sülale komple müzisyen :)  Mutlaka edinmek arşive eklemek lazım bu albümü...

Yasak değilse, albümün linkini buldum paylaşabilirim.

sertac

KESİNLİKLE ALBÜM İNDİRME KONUSUNDA LINK YOLLAMAK
YASAKTIR!!

jee

Hastasıyım bu adamın. Wooten ailesi müzik yapmak için gelmiş dünyaya.Merakla bekliyorum albümü.

anilumutozlu

Albüm daha çıkmadı ama şarkılar bende var :)

wallahi albümü dinledim çok hoşuma gitti,bi şarkıda doğu ezgileride var ilginç olmuş.
bu adam süper yaa

wooten forever arkadaşlar..
7 albümü daha varmış. sadece bas gitarla neler yapıyor adam...

Kullandığımız kelimelere dikkat edelim!!!

Moderatör.

R.

jaco

Özellikle " Cambo " isimli parçayı tavsiye ederim..Arap müziği serpmiş biraz bu parçaya darbukayla falan atışıyor..Tam doğu-batı sentezi olmuş.Benim çok hoşuma gitti  :)