Cem Tuncer

Başlatan adm, Ksm 25, 2005, 04:29

vay vay vay geç oldu ama yazamadan yapamadım benim tekrar bass çalmama neden olan adamı boş egeçmek olmaz tabii uzun zaman oldu cem sen ve senin gibi müzisyenler bu piyasada oldukça benim gibi müzikten yapmaktan kopan insanlar tekrar müziğe dönerler ve o güzel havayı solumaya devaM ederler öyle bir gaz verdinki 3.basımı modifiye ediyorum 3 gurupta çalıyorum TEŞEKKÜRLER CEM TUNCER  
KAAN

bassmonster

Cem abiyi basa ilk başladığım yıl zuhal müzikte (tabi isim olarak bilmiyordum) 8O şeklinde izlemiştim..aradan yaklaşık 8 sene geçte geçen aylarda gene zuhal müzikte aynı ilgi ve beğeni ile izledim..gerçekten güzel çalıyor ..basın hakkını vererek..(ekipmanlarına aaah ah diyerek bakıyorum cem abi) :lol:

KarlLogan

Cem Abi gerçekten de bu basçı övgülerini hakediyor.Bunun yanında çok sabırlı bir insan.Ne zaman ki fiyatla ilgili bir mail atsam karşılığını hiç usanmadan ve olabildiği en erken sürede cevaplıyor.Abi çok selamlar.Bu arada beni Burak'a(bu aralar popstar Abidin'e çalıyor olması lazım) sorarsan tanıyacaktır.Lisede aynı sınıftaydık kendisiyle.Bana geldi sordu bas mı çalayım gitar mı diye bas çal dedim(ki o zamanlar ben gitar çalıyordum  :lol: ).İyiki de öyle demişim.

Saygılar..

Alntı yapılan: "KarlLogan"Cem Abi gerçekten de bu basçı övgülerini hakediyor.Bunun yanında çok sabırlı bir insan.Ne zaman ki fiyatla ilgili bir mail atsam karşılığını hiç usanmadan ve olabildiği en erken sürede cevaplıyor.Abi çok selamlar.Bu arada beni Burak'a(bu aralar popstar Abidin'e çalıyor olması lazım) sorarsan tanıyacaktır.Lisede aynı sınıftaydık kendisiyle.Bana geldi sordu bas mı çalayım gitar mı diye bas çal dedim(ki o zamanlar ben gitar çalıyordum  :lol: ).İyiki de öyle demişim.

Saygılar..

iyi yapmıssın severiz buragı :)

TÜRKİYEDEKİ tek zenci standartlarında olan adam tükiyedeki en iyi slap çalan insan o tuşe başka kimsede yok :idea:  8)  :twisted: